Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) 6 15 15 4
2. WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) 4 10 7 2
3. ORLĘTA Kielce (RW) 4 7 8 5
4. GRÓD Ćmińsk (RW) 4 5 5 5
5. TS 1946 NIDA Pińczów (RW) 4 5 4 5
6. PIASKOWIANKA Piaski (RW) 4 4 10 9
7. BASZTA Rytwiany (RW) 5 3 4 17
8. GKS Nowiny (RW) 5 1 2 8

Terminarz spotkań dla B1 Junior Młodszy (RW) "Św.Liga Jun.Mł."

  • Kolejka 14 w dn. 2018-06-09
    2018-06-09 11:00BASZTA Rytwiany (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00GRÓD Ćmińsk (RW) - GKS Nowiny (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00PIASKOWIANKA Piaski (RW) - TS 1946 NIDA Pińczów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - ORLĘTA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2018-06-02
    2018-06-02 11:00ORLĘTA Kielce (RW) - BASZTA Rytwiany (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00GKS Nowiny (RW) - PIASKOWIANKA Piaski (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2018-05-29
    2018-05-29 17:00BASZTA Rytwiany (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00PIASKOWIANKA Piaski (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - GKS Nowiny (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00ORLĘTA Kielce (RW) - TS 1946 NIDA Pińczów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2018-05-26
    2018-05-26 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - BASZTA Rytwiany (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-26 11:00GKS Nowiny (RW) - ORLĘTA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-26 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-26 11:00GRÓD Ćmińsk (RW) - PIASKOWIANKA Piaski (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2018-05-19
    2018-05-19 11:00BASZTA Rytwiany (RW) - PIASKOWIANKA Piaski (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - GKS Nowiny (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 13:00ORLĘTA Kielce (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-05-12
    2018-05-12 11:00GKS Nowiny (RW) - BASZTA Rytwiany (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 11:00GRÓD Ćmińsk (RW) - ORLĘTA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 11:00PIASKOWIANKA Piaski (RW) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 12:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - TS 1946 NIDA Pińczów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-05
    2018-05-05 11:00BASZTA Rytwiany (RW) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 11:00GKS Nowiny (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 15:30ORLĘTA Kielce (RW) - PIASKOWIANKA Piaski (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-01
    2018-05-01 11:00GKS Nowiny (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-01 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - PIASKOWIANKA Piaski (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-01 13:00ORLĘTA Kielce (RW) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-24 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)5 - 0BASZTA Rytwiany (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2018-04-28
    2018-05-16 17:00GRÓD Ćmińsk (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-28 11:00BASZTA Rytwiany (RW) - ORLĘTA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-28 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - TS 1946 NIDA Pińczów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-28 11:00PIASKOWIANKA Piaski (RW) - GKS Nowiny (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2018-04-21
    2018-04-21 11:00GRÓD Ćmińsk (RW)3 - 0BASZTA Rytwiany (RW)
    2018-04-21 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 1PIASKOWIANKA Piaski (RW)
    2018-04-21 11:00GKS Nowiny (RW)0 - 3WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2018-04-21 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)2 - 2ORLĘTA Kielce (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2018-04-14
    2018-04-17 17:00PIASKOWIANKA Piaski (RW)1 - 1GRÓD Ćmińsk (RW)
    2018-04-14 11:00BASZTA Rytwiany (RW)1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    2018-04-14 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)1 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-04-14 13:00ORLĘTA Kielce (RW)2 - 1GKS Nowiny (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2018-04-07
    2018-04-07 09:00PIASKOWIANKA Piaski (RW)7 - 2BASZTA Rytwiany (RW)
    2018-04-07 10:00GRÓD Ćmińsk (RW)1 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2018-04-07 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)2 - 1ORLĘTA Kielce (RW)
    2018-04-07 11:00GKS Nowiny (RW)0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2018-04-03
    2018-04-10 17:30BASZTA Rytwiany (RW)1 - 0GKS Nowiny (RW)
    2018-04-03 09:30ORLĘTA Kielce (RW)3 - 0GRÓD Ćmińsk (RW)
    2018-04-03 16:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-04-03 16:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)2 - 1PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2018-03-24
    2018-04-17 17:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - BASZTA Rytwiany (RW)Mecz nie odbył się
    2018-03-24 10:00GRÓD Ćmińsk (RW) - TS 1946 NIDA Pińczów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-03-24 11:00PIASKOWIANKA Piaski (RW) - ORLĘTA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-03-24 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)2 - 1GKS Nowiny (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook