Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 46 119 13
2. JUVENTA Starachowice 16 37 70 15
3. GRANAT Skarżysko Kamienna 16 36 115 29
4. UKS TRÓJKA Sandomierz 16 36 91 37
5. SOKÓŁ Starachowice 16 17 44 46
6. SPARTAKUS Daleszyce 16 16 54 65
7. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 14 28 47
8. KS Tarłów 16 3 3 220
9. ŚWIT Ćmielów 16 7 11 63

Terminarz spotkań dla Trampkarz Młodszy -1997 gr. II

  • Kolejka 18
    2011-06-12 10:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 0SOKÓŁ Starachowice
    2011-06-11 10:00JUVENTA Starachowice3 - 0KS TarłówWalkower
    2011-06-11 11:30UKS TRÓJKA Sandomierz 4 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - pauzuje w kolejce
    KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.3 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 17
    2011-06-04 09:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 5UKS TRÓJKA Sandomierz
    2011-06-04 10:00KS Tarłów0 - 21KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2011-06-04 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2011-06-04 15:30SOKÓŁ Starachowice2 - 4JUVENTA Starachowice
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 16
    2011-05-28 10:00JUVENTA Starachowice0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2011-05-28 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.4 - 0SOKÓŁ Starachowice
    2011-05-28 11:00SPARTAKUS Daleszyce5 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    UKS TRÓJKA Sandomierz - pauzuje w kolejce
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 3KS TarłówWalkower
  • Kolejka 15
    2011-05-21 10:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4JUVENTA Starachowice
    2011-05-21 10:00UKS TRÓJKA Sandomierz 3 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2011-05-21 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 4KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    KS Tarłów - pauzuje w kolejce
    SOKÓŁ Starachowice3 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 14
    2011-05-14 10:00JUVENTA Starachowice9 - 1UKS TRÓJKA Sandomierz
    2011-05-14 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.5 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2011-05-14 12:00KS Tarłów0 - 10SOKÓŁ Starachowice
    SPARTAKUS Daleszyce - pauzuje w kolejce
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna Walkower
  • Kolejka 13
    2011-05-07 11:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 1JUVENTA Starachowice
    2011-05-07 11:30UKS TRÓJKA Sandomierz 1 - 2KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2011-05-07 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 23 - 0KS Tarłów
    SOKÓŁ Starachowice - pauzuje w kolejce
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 12
    2011-05-01 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.11 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2011-05-01 12:00KS Tarłów0 - 9OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2011-05-01 13:00SOKÓŁ Starachowice1 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
    JUVENTA Starachowice - pauzuje w kolejce
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 3UKS TRÓJKA Sandomierz Walkower
  • Kolejka 11
    2011-04-16 10:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1SOKÓŁ Starachowice
    2011-04-16 10:00JUVENTA Starachowice0 - 0KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2011-04-16 12:00UKS TRÓJKA Sandomierz 21 - 0KS Tarłów
    GRANAT Skarżysko Kamienna - pauzuje w kolejce
    SPARTAKUS Daleszyce3 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 10
    2011-05-24 17:30SOKÓŁ Starachowice2 - 5UKS TRÓJKA Sandomierz
    2011-04-09 12:00KS Tarłów0 - 10SPARTAKUS Daleszyce
    2011-04-09 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 8 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - pauzuje w kolejce
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 3JUVENTA StarachowiceWalkower
  • Kolejka 9
    2010-10-23 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 7UKS TRÓJKA Sandomierz
    2010-10-23 10:00SOKÓŁ Starachowice3 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2010-10-23 10:00KS Tarłów0 - 10JUVENTA Starachowice
    2010-10-23 10:00ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 9KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 8
    2010-10-16 09:30JUVENTA Starachowice4 - 0SOKÓŁ Starachowice
    2010-10-16 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.24 - 0KS Tarłów
    2010-10-16 10:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2010-10-16 10:00UKS TRÓJKA Sandomierz 4 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 7
    2010-10-09 09:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2010-10-09 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 3JUVENTA Starachowice
    2010-10-09 10:00SOKÓŁ Starachowice0 - 6KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2010-10-09 10:00KS Tarłów0 - 7ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower
    UKS TRÓJKA Sandomierz - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 6
    2010-10-02 09:30JUVENTA Starachowice6 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2010-10-02 10:00ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower0 - 3SOKÓŁ Starachowice
    2010-10-02 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.5 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2010-10-02 10:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 9UKS TRÓJKA Sandomierz
    KS Tarłów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 5
    2010-09-25 09:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 3KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2010-09-25 10:00UKS TRÓJKA Sandomierz 3 - 2JUVENTA Starachowice
    2010-09-25 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna 14 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower
    2010-09-25 10:00SOKÓŁ Starachowice17 - 0KS Tarłów
    SPARTAKUS Daleszyce - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 4
    2010-09-18 09:30JUVENTA Starachowice12 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2010-09-18 10:00KS Tarłów0 - 23GRANAT Skarżysko Kamienna
    2010-09-18 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.7 - 1UKS TRÓJKA Sandomierz
    2010-09-17 16:00ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower2 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    SOKÓŁ Starachowice - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 3
    2010-09-11 09:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów8 - 0KS Tarłów
    2010-09-11 10:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 12KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
    2010-09-11 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna 8 - 0SOKÓŁ Starachowice
    2010-09-11 11:30UKS TRÓJKA Sandomierz 3 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower
    JUVENTA Starachowice - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 2
    2010-09-06 17:00SOKÓŁ Starachowice0 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2010-09-04 10:00KS Tarłów0 - 14UKS TRÓJKA Sandomierz
    2010-09-04 10:00ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower2 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2010-09-04 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.3 - 1JUVENTA Starachowice
    GRANAT Skarżysko Kamienna - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 1
    2010-09-28 16:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2010-08-28 10:00JUVENTA Starachowice8 - 0ŚWIT Ćmielów - drużyna wycofana, walkower
    2010-08-28 10:00SPARTAKUS Daleszyce20 - 0KS Tarłów
    2010-08-28 10:00UKS TRÓJKA Sandomierz 7 - 2SOKÓŁ Starachowice
    KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - pauzuje w kolejce
« wstecz
 
 
 
Facebook