Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS OBRAZÓW 1 3 9 1
2. NIDA Oksa 1 3 6 0
3. TOPSPIN PROMNIK 1 3 6 2
4. PIAST Chęciny 1 3 4 0
5. STRZELEC Chroberz 1 3 3 0
7. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 3 3 0
8. LZS Samborzec 1 3 3 1
9. KS SMYKÓW 1 3 3 1
10. GRANAT BORKI 1 3 2 0
11. UKS BAĆKOWICE 1 3 4 3
12. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 1 3 3 2
13. GKS STRAŻAK BIDZINY 1 3 3 2
14. GKS IMIELNO 1 3 3 2
15. GKS GÓRNO 1 3 3 2
16. PIASKOWIANKA Piaski 1 3 2 1
17. ŁOPUSZAŃSKI KS 1 3 2 1
18. TĘCZA Gowarczów 1 3 1 1
19. STRAŻAK SKARŻYSKO KAMIENNA 1 0 1 1
20. WISŁA Nowy Korczyn 0 0 0 0
21. WIERNA Małogoszcz 0 0 0 0
22. WICHER Miedziana Góra 0 0 0 0
23. VICTORIA 2015 SKALBMIERZ 0 0 0 0
24. UNIA Sędziszów 0 0 0 0
25. TS 1946 NIDA Pińczów 0 0 0 0
26. ŚWIT Ćmielów 0 0 0 0
27. STAR Starachowice 0 0 0 0
28. STAL Kunów 0 0 0 0
29. SPARTA Kazimierza Wielka 0 0 0 0
30. SPARTA Dwikozy 0 0 0 0
31. POLANIE Pierzchnica 0 0 0 0
32. PIAST Stopnica 0 0 0 0
33. PARTYZANT Radoszyce 0 0 0 0
34. ORLICZ Suchedniów 0 0 0 0
35. ORLĘTA Kielce 0 0 0 0
37. OKS Opatów 0 0 0 0
38. NIDZICA Dobiesławice 0 0 0 0
39. NIDZIANKA Bieliny 0 0 0 0
40. NAPRZÓD Jędrzejów 0 0 0 0
41. MORAVIA Morawica 0 0 0 0
42. MKS NEPTUN Końskie 0 0 0 0
43. ŁYSICA Bodzentyn 0 0 0 0
45. LUBRZANKA Kajetanów 0 0 0 0
46. LECHIA Strawczyn 0 0 0 0
47. KORONA SA III Kielce Jun.Mł. 0 0 0 0
48. KLIMONTOWIANKA Klimontów 0 0 0 0
49. KAMIENNA Brody 0 0 0 0
50. HETMAN Włoszczowa 0 0 0 0
51. GRÓD Ćmińsk 0 0 0 0
52. GRANAT Skarżysko Kamienna 0 0 0 0
53. GKS Rudki 0 0 0 0
54. GKS Nowiny 0 0 0 0
55. CZARNI Połaniec 0 0 0 0
56. BUCOVIA Bukowa 0 0 0 0
57. AZS POLITECHNIKA Kielce 0 0 0 0
58. ASTRA Piekoszów 0 0 0 0
59. ALIT Ożarów 0 0 0 0
60. ZENIT Chmielnik 0 0 0 0
61. ZDRÓJ Busko Zdrój 0 0 0 0
62. FKS ŁAZY STARACHOWICE 1 0 3 4
63. MSS MASŁÓW 1 0 2 3
64. ŁKS II Łagów 1 0 2 3
65. ZRYW Zbigniewice 1 0 2 3
66. ZORZA TEMPO Pacanów 1 0 2 3
67. SAMSON Samsonów 1 0 1 2
68. LKS Bolmin 1 0 1 2
69. WISŁA II Sandomierz 1 0 1 3
70. KS NIDA SOBKÓW 1 0 1 3
71. VICTORIA Mniów 1 0 0 2
72. KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. Jun.St. 1 0 0 3
73. JAWORNIK Gorzków 1 0 0 3
74. DĄB Nagłowice 1 0 0 3
75. ZRYW Skroniów 1 0 2 6
76. CZARNOVIA Kielce 1 0 0 4
77. PŁOMIEŃ WÓLKA KŁUCKA 1 0 0 6
78. OLIMPIA-POGOŃ II Staszów 1 0 1 9

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "ŚZPN Kielce"

  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-23
    2018-05-23 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-09
    2018-05-09 - Mecz nie odbył się
    2018-05-09 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2018-04-04
    2018-04-04 - Mecz nie odbył się
    2018-04-04 - Mecz nie odbył się
    2018-04-04 - Mecz nie odbył się
    2018-04-04 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2018-03-04
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
    2018-03-04 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2017-10-18
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
    2017-10-18 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-20
    2017-09-20 GKS IMIELNO - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2017-09-20 SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2017-09-20 KS SMYKÓW - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2017-09-20 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2017-09-20 ŁOPUSZAŃSKI KS - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2017-09-20 ORLĘTA Kielce - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2017-09-20 STAL Kunów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2017-09-20 NIDZICA Dobiesławice - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2017-09-20 PIASKOWIANKA Piaski - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2017-09-20 KORONA SA II Kielce Jun.St. - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2017-09-20 KLIMONTOWIANKA Klimontów - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2017-09-20 TOPSPIN PROMNIK - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2017-09-20 ŚWIT Ćmielów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2017-09-20 ASTRA Piekoszów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2017-09-20 STAR Starachowice - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2017-09-20 TĘCZA Gowarczów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2017-09-20 SPARTA Dwikozy - ALIT OżarówMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-05
    2017-09-05 GKS STRAŻAK BIDZINY - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2017-09-05 GKS GÓRNO - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2017-09-05 TOPSPIN PROMNIK - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2017-09-05 GRANAT Skarżysko Kamienna - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2017-09-05 KS SMYKÓW - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2017-09-05 WISŁA Nowy Korczyn - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2017-09-05 NIDA Oksa - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2017-09-05 ORLĘTA Kielce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2017-09-05 STRZELEC Chroberz - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2017-09-05 NIDZICA Dobiesławice - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2017-09-05 GKS OBRAZÓW - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2017-09-05 LZS Samborzec - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2017-09-05 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2017-09-05 TĘCZA Gowarczów - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2017-09-05 UKS BAĆKOWICE - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2017-09-05 PIASKOWIANKA Piaski - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2017-09-05 KORONA SA II Kielce Jun.St. - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2017-09-05 GRÓD Ćmińsk - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2017-09-05 GKS IMIELNO - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-15
    2017-08-23 17:00KORONA SA III Kielce Jun.Mł. - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2017-08-23 17:30LKS Bolmin1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2017-08-16 17:00KORONA SA II Kielce Jun.St.3 - 0DĄB NagłowiceWalkower
    2017-08-15 11:00ŁKS II Łagów2 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-08-15 11:30TĘCZA Gowarczów1 - 1STRAŻAK SKARŻYSKO KAMIENNA
    2017-08-15 15:30CZARNOVIA Kielce0 - 4PIAST Chęciny
    2017-08-15 17:00GKS STRAŻAK BIDZINY3 - 2MSS MASŁÓW
    2017-08-15 17:00ZRYW Zbigniewice2 - 3GKS GÓRNO
    2017-08-15 17:00TOPSPIN PROMNIK6 - 2ZRYW Skroniów
    2017-08-15 17:00GRANAT BORKI2 - 0VICTORIA Mniów
    2017-08-15 17:00KS SMYKÓW3 - 1KS NIDA SOBKÓW
    2017-08-15 17:00PŁOMIEŃ WÓLKA KŁUCKA0 - 6NIDA Oksa
    2017-08-15 17:00SAMSON Samsonów1 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-08-15 17:00STRZELEC Chroberz3 - 0JAWORNIK GorzkówWalkower
    2017-08-15 17:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2017-08-15 17:00GKS IMIELNO3 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-08-15 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. Jun.St.0 - 3KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2017-08-15 17:00GKS OBRAZÓW9 - 1OLIMPIA-POGOŃ II Staszów
    2017-08-15 17:00WISŁA II Sandomierz1 - 3LZS Samborzec
    2017-08-15 17:00UKS BAĆKOWICE4 - 3FKS ŁAZY STARACHOWICE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook