Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KAMIENNA Brody 3 9 6 1
2. PIASKOWIANKA Piaski 4 9 11 7
3. TOPSPIN PROMNIK 4 9 17 14
4. GKS Nowiny 3 6 7 4
5. MKS NEPTUN Końskie 2 6 7 3
6. TS 1946 NIDA Pińczów 3 6 8 6
7. NAPRZÓD Jędrzejów 3 6 13 5
8. LUBRZANKA Kajetanów 3 6 11 2
9. GRANAT Skarżysko Kamienna 3 6 6 5
10. ALIT Ożarów 3 6 7 6
11. UNIA Sędziszów 3 6 8 7
12. TĘCZA Gowarczów 3 6 5 4
14. ŁOPUSZAŃSKI KS 3 6 8 4
15. STAR Starachowice 3 6 11 4
16. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 3 6 6 5
17. KLIMONTOWIANKA Klimontów 3 6 6 6
18. ORLĘTA Kielce 3 6 11 7
19. ASTRA Piekoszów 3 6 7 6
20. WISŁA Nowy Korczyn 3 6 13 9
21. GKS IMIELNO 3 6 7 7
22. KS SMYKÓW 3 6 7 11
23. LZS Samborzec 2 4 5 3
24. NIDZICA Dobiesławice 3 4 6 10
25. OKS Opatów 2 3 9 8
26. STAL Kunów 2 3 8 4
27. SPARTA Dwikozy 2 3 4 3
28. PIAST Stopnica 2 3 6 9
29. ŁYSICA Bodzentyn 2 3 4 4
30. CZARNI Połaniec 1 3 5 0
33. WIERNA Małogoszcz 1 3 3 0
35. NIDA Oksa 2 3 7 5
36. PIAST Chęciny 2 3 5 4
37. PARTYZANT Radoszyce 2 3 4 3
38. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 1 3 1 0
39. GKS STRAŻAK BIDZINY 2 3 5 5
40. GRANAT BORKI 2 3 2 2
41. SPARTA Kazimierza Wielka 2 3 6 7
42. GKS GÓRNO 2 3 3 4
43. STRZELEC Chroberz 2 3 3 3
44. UKS BAĆKOWICE 2 3 5 7
45. GKS OBRAZÓW 2 3 10 7
46. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 2 3 4 6
47. ZENIT Chmielnik 1 1 2 2
48. ŚWIT Ćmielów 2 1 2 5
49. VICTORIA 2015 SKALBMIERZ 1 0 3 3
50. STRAŻAK SKARŻYSKO KAMIENNA 1 0 1 1
52. FKS ŁAZY STARACHOWICE 1 0 3 4
53. ZRYW Zbigniewice 1 0 2 3
54. ZORZA TEMPO Pacanów 1 0 2 3
55. WICHER Miedziana Góra 1 0 2 3
56. MSS MASŁÓW 1 0 2 3
57. ŁKS II Łagów 1 0 2 3
58. GRÓD Ćmińsk 1 0 2 3
59. SAMSON Samsonów 1 0 1 2
61. MORAVIA Morawica 1 0 1 2
62. LKS Bolmin 1 0 1 2
63. ZDRÓJ Busko Zdrój 1 0 0 1
64. POLANIE Pierzchnica 1 0 2 4
65. HETMAN Włoszczowa 1 0 2 4
66. WISŁA II Sandomierz 1 0 1 3
67. KS NIDA SOBKÓW 1 0 1 3
68. VICTORIA Mniów 1 0 0 2
69. ORLICZ Suchedniów 1 0 3 6
70. KORONA SA III Kielce Jun.Mł. 1 0 1 4
71. KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. Jun.St. 1 0 0 3
72. JAWORNIK Gorzków 1 0 0 3
73. GKS Rudki 1 0 0 3
74. DĄB Nagłowice 1 0 0 3
75. BUCOVIA Bukowa 1 0 0 3
76. ZRYW Skroniów 1 0 2 6
77. CZARNOVIA Kielce 1 0 0 4
78. PŁOMIEŃ WÓLKA KŁUCKA 1 0 0 6
79. AZS POLITECHNIKA Kielce 1 0 0 6
80. NIDZIANKA Bieliny 1 0 1 8
81. OLIMPIA-POGOŃ II Staszów 1 0 1 9
82. LECHIA Strawczyn 1 0 1 9

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "ŚZPN Kielce"

  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-23
    2018-06-06 17:00 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-09
    2018-05-23 17:00 - Mecz nie odbył się
    2018-05-23 17:00 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2018-04-04
    2018-05-09 17:00CZARNI Połaniec - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2018-05-09 17:00WIERNA Małogoszcz - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2018-05-09 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2018-05-09 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2018-03-04
    2018-04-04 16:30UNIA Sędziszów0 - 5CZARNI Połaniec
    2018-04-04 16:30ALIT Ożarów2 - 5WISŁA Sandomierz
    2018-04-04 16:30WIERNA Małogoszcz3 - 0GKS Nowiny
    2018-04-04 16:30NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3ŁKS Łagów
    2018-04-04 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2018-04-04 16:30MKS NEPTUN Końskie4 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-04-04 16:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2018-03-25 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 1KAMIENNA Brody
  • Kolejka 4 w dn. 2017-10-18
    2017-10-18 16:00TOPSPIN PROMNIK1 - 7LUBRZANKA Kajetanów
    2017-10-18 16:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 5NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-10-18 16:00ORLĘTA Kielce1 - 4TS 1946 NIDA Pińczów
    2017-10-18 16:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 4GKS Nowiny
    2017-10-18 16:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 6UNIA Sędziszów
    2017-10-18 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 3ALIT Ożarów
    2017-10-18 16:00KAMIENNA Brody2 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2017-10-18 16:00STAR Starachowice1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2017-10-18 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-20
    2017-09-27 16:00SPARTA Dwikozy0 - 2ALIT Ożarów
    2017-09-20 16:00GKS IMIELNO0 - 4LUBRZANKA Kajetanów
    2017-09-20 16:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 3GKS Nowiny
    2017-09-20 16:00KS SMYKÓW1 - 8NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-09-20 16:00WISŁA Nowy Korczyn9 - 3PIAST Stopnica
    2017-09-20 16:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 2UNIA Sędziszów
    2017-09-20 16:00ORLĘTA Kielce7 - 3OKS Opatów
    2017-09-20 16:00STAL Kunów2 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2017-09-20 16:00NIDZICA Dobiesławice1 - 5SPARTA Kazimierza Wielka
    2017-09-20 16:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1MORAVIA Morawica
    2017-09-20 16:00KORONA SA II Kielce Jun.St.1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2017-09-20 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2017-09-20 16:00TOPSPIN PROMNIK4 - 2HETMAN Włoszczowa
    2017-09-20 16:00ŚWIT Ćmielów0 - 3KAMIENNA Brody
    2017-09-20 16:00ASTRA Piekoszów0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna Walkower
    2017-09-20 16:00STAR Starachowice8 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2017-09-20 16:00TĘCZA Gowarczów1 - 3PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-05
    2017-09-05 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY2 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2017-09-05 16:00GKS GÓRNO0 - 2STAR Starachowice
    2017-09-05 16:00TOPSPIN PROMNIK6 - 3ORLICZ Suchedniów
    2017-09-05 16:00GRANAT BORKI0 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-09-05 16:00KS SMYKÓW3 - 2WICHER Miedziana Góra
    2017-09-05 16:00WISŁA Nowy Korczyn4 - 2POLANIE Pierzchnica
    2017-09-05 16:00NIDA Oksa1 - 5ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-09-05 16:00ORLĘTA Kielce3 - 0GKS RudkiWalkower
    2017-09-05 16:00STRZELEC Chroberz0 - 3PIAST Stopnica
    2017-09-05 16:00NIDZICA Dobiesławice2 - 2ZENIT Chmielnik
    2017-09-05 16:00GKS OBRAZÓW1 - 6OKS Opatów
    2017-09-05 16:00LZS Samborzec2 - 2ŚWIT Ćmielów
    2017-09-05 16:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 6STAL Kunów
    2017-09-05 16:00TĘCZA Gowarczów3 - 0BUCOVIA BukowaWalkower
    2017-09-05 16:00UKS BAĆKOWICE1 - 4SPARTA Dwikozy
    2017-09-05 16:00PIASKOWIANKA Piaski6 - 0AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-09-05 16:00KORONA SA II Kielce Jun.St.9 - 1LECHIA Strawczyn
    2017-09-05 16:00GRÓD Ćmińsk2 - 3ASTRA Piekoszów
    2017-09-05 16:00GKS IMIELNO4 - 1PIAST Chęciny
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-15
    2017-08-23 17:00KORONA SA III Kielce Jun.Mł.1 - 4ASTRA Piekoszów
    2017-08-23 17:30LKS Bolmin1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2017-08-16 17:00KORONA SA II Kielce Jun.St.3 - 0DĄB NagłowiceWalkower
    2017-08-15 11:00ŁKS II Łagów2 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-08-15 11:30TĘCZA Gowarczów1 - 1STRAŻAK SKARŻYSKO KAMIENNA
    2017-08-15 15:30CZARNOVIA Kielce0 - 4PIAST Chęciny
    2017-08-15 17:00GKS STRAŻAK BIDZINY3 - 2MSS MASŁÓW
    2017-08-15 17:00ZRYW Zbigniewice2 - 3GKS GÓRNO
    2017-08-15 17:00TOPSPIN PROMNIK6 - 2ZRYW Skroniów
    2017-08-15 17:00GRANAT BORKI2 - 0VICTORIA Mniów
    2017-08-15 17:00KS SMYKÓW3 - 1KS NIDA SOBKÓW
    2017-08-15 17:00PŁOMIEŃ WÓLKA KŁUCKA0 - 6NIDA Oksa
    2017-08-15 17:00SAMSON Samsonów1 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-08-15 17:00STRZELEC Chroberz3 - 0JAWORNIK GorzkówWalkower
    2017-08-15 17:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ3 - 3NIDZICA Dobiesławice
    2017-08-15 17:00GKS IMIELNO3 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-08-15 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. Jun.St.0 - 3KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2017-08-15 17:00GKS OBRAZÓW9 - 1OLIMPIA-POGOŃ II Staszów
    2017-08-15 17:00WISŁA II Sandomierz1 - 3LZS Samborzec
    2017-08-15 17:00UKS BAĆKOWICE4 - 3FKS ŁAZY STARACHOWICE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook