Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA Kielce 8 22 37 3
2. WISŁA JUNIOR Sandomierz 8 15 12 27
3. UKS CELSIUM Skarżysko 8 12 18 15
4. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 8 9 11 14
5. ORLĘTA Kielce 7 7 9 11
6. JUVENTA Starachowice 7 3 4 21

Terminarz spotkań dla C2 Trampkarz "Św.Liga Tr.Mł. 2004 "

  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-28
    2017-10-28 09:30JUVENTA Starachowice - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-28 10:00KKP KORONA Kielce - UKS CELSIUM SkarżyskoMecz nie odbył się
    2017-10-28 14:00WISŁA JUNIOR Sandomierz - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-21
    2017-10-21 11:00UKS CELSIUM Skarżysko - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2017-10-21 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - KKP KORONA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-21 13:00ORLĘTA Kielce - WISŁA JUNIOR Sandomierz Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-14
    2017-10-14 09:30ORLĘTA Kielce4 - 0UKS CELSIUM Skarżysko
    2017-10-14 10:00JUVENTA Starachowice 1 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2017-10-14 14:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 4KKP KORONA Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2017-10-07
    2017-10-07 10:00KKP KORONA Kielce8 - 1JUVENTA Starachowice
    2017-10-07 13:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 0ORLĘTA Kielce
    2017-10-06 16:00UKS CELSIUM Skarżysko7 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 09:30ORLĘTA Kielce1 - 1KKP KORONA Kielce
    2017-09-30 11:00JUVENTA Starachowice 0 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2017-09-30 13:00UKS CELSIUM Skarżysko1 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-23
    2017-10-24 16:00ORLĘTA Kielce - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2017-09-24 13:30WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2017-09-23 11:00UKS CELSIUM Skarżysko0 - 2KKP KORONA Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-16
    2017-09-16 11:00JUVENTA Starachowice 0 - 4UKS CELSIUM Skarżysko
    2017-09-16 12:00KKP KORONA Kielce3 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2017-09-16 13:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-12
    2017-09-13 17:00KKP KORONA Kielce13 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2017-09-12 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.3 - 1JUVENTA Starachowice
    2017-09-12 17:00UKS CELSIUM Skarżysko1 - 0ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-09
    2017-09-10 09:30JUVENTA Starachowice 0 - 2KKP KORONA Kielce
    2017-09-09 11:00ORLĘTA Kielce3 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2017-09-09 17:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 1UKS CELSIUM Skarżysko
  • Kolejka 1 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 10:00KKP KORONA Kielce4 - 0ORLĘTA Kielce
    2017-09-02 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.3 - 4UKS CELSIUM Skarżysko
    2017-09-02 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 1JUVENTA Starachowice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook