Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. JUVENTA Starachowice 10 27 38 8
2. ORLĘTA Kielce 9 22 32 12
3. CZARNI Połaniec 9 18 33 11
4. VICTORIA 2015 SKALBMIERZ 10 13 19 23
5. GRANAT Skarżysko Kamienna 10 12 18 28
6. ZDRÓJ Busko Zdrój 11 12 13 20
7. WIERNA Małogoszcz 11 9 9 30
8. HETMAN Włoszczowa 10 6 13 43

Terminarz spotkań dla C1 Trampkarz "Św.Liga Tr.St. 2003"

  • Kolejka 14 w dn. 2017-11-04
    2017-11-04 11:00ZDRÓJ Busko Zdrój - VICTORIA 2015 SKALBMIERZMecz nie odbył się
    2017-11-04 11:00HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2017-11-04 11:00CZARNI Połaniec - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2017-11-04 11:00ORLĘTA Kielce - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2017-10-28
    2017-10-28 11:00WIERNA Małogoszcz - ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2017-10-28 11:30JUVENTA Starachowice - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-28 12:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2017-10-28 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 10:00WIERNA Małogoszcz - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2017-10-21 11:00ZDRÓJ Busko Zdrój - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2017-10-21 11:00CZARNI Połaniec - VICTORIA 2015 SKALBMIERZMecz nie odbył się
    2017-10-21 15:00ORLĘTA Kielce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2017-10-17
    2017-10-18 16:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-18 16:00HETMAN Włoszczowa - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2017-10-17 16:00ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 1JUVENTA Starachowice
    2017-10-17 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-14
    2017-10-14 11:00ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 1CZARNI Połaniec
    2017-10-14 11:00ORLĘTA Kielce6 - 0HETMAN Włoszczowa
    2017-10-14 11:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ4 - 0WIERNA Małogoszcz
    2017-10-14 12:00JUVENTA Starachowice 6 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-07
    2017-10-07 10:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ0 - 4JUVENTA Starachowice
    2017-10-07 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 1ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-10-07 11:00HETMAN Włoszczowa3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2017-10-07 11:00CZARNI Połaniec2 - 3ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-03
    2017-10-04 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 2VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
    2017-10-04 16:30WIERNA Małogoszcz2 - 0CZARNI Połaniec
    2017-10-03 16:30ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 3ORLĘTA Kielce
    2017-10-03 16:30JUVENTA Starachowice 3 - 0HETMAN WłoszczowaWalkower
  • Kolejka 7 w dn. 2017-09-30
    2017-09-30 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2017-09-30 11:00WIERNA Małogoszcz0 - 9ORLĘTA Kielce
    2017-09-30 12:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ2 - 0ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-30 13:00JUVENTA Starachowice 0 - 2CZARNI Połaniec
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-23
    2017-10-31 15:00ORLĘTA Kielce - JUVENTA Starachowice Sms powiadamiający wysłano.
    2017-09-23 11:00ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2017-09-23 11:00CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2017-09-23 11:00HETMAN Włoszczowa3 - 2VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-19
    2017-09-19 16:30HETMAN Włoszczowa3 - 4ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-19 16:30VICTORIA 2015 SKALBMIERZ1 - 6CZARNI Połaniec
    2017-09-19 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2ORLĘTA Kielce
    2017-09-19 16:30JUVENTA Starachowice 1 - 0WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-16
    2017-09-17 11:00WIERNA Małogoszcz3 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2017-09-16 11:00ORLĘTA Kielce2 - 2VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
    2017-09-16 11:00CZARNI Połaniec11 - 1HETMAN Włoszczowa
    2017-09-16 13:00JUVENTA Starachowice 3 - 1ZDRÓJ Busko Zdrój
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-13
    2017-09-13 17:00CZARNI Połaniec2 - 1ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-13 17:00HETMAN Włoszczowa1 - 4ORLĘTA Kielce
    2017-09-13 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 10JUVENTA Starachowice
    2017-09-13 17:15WIERNA Małogoszcz1 - 3VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-09
    2017-09-09 11:00ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2017-09-09 11:00JUVENTA Starachowice 3 - 2VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
    2017-09-09 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2017-09-09 13:00ORLĘTA Kielce1 - 5CZARNI Połaniec
  • Kolejka 1 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 11:00HETMAN Włoszczowa0 - 7JUVENTA Starachowice
    2017-09-02 11:00ORLĘTA Kielce2 - 0ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-02 11:00VICTORIA 2015 SKALBMIERZ1 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
    2017-09-02 14:00CZARNI Połaniec4 - 0WIERNA Małogoszcz
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook