Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. PIASKOWIANKA Piaski 18 43 61 16
2. ZDRÓJ Busko Zdrój 18 40 54 22
3. ZENIT Chmielnik 17 37 63 23
4. NAPRZÓD Jędrzejów 18 34 64 27
5. UNIA Sędziszów 18 33 53 30
6. WIERNA Małogoszcz 16 22 43 38
7. WISŁA Nowy Korczyn 17 13 20 61
8. SPARTA Kazimierza Wielka 18 6 17 98
9. START Słupia Jędrzejowska 18 18 21 40
10. BUCOVIA Bukowa 18 12 24 65

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl. O Jun.St.Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 22 w dn. 2018-06-16
    2018-06-16 13:00ZENIT Chmielnik1 - 3ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-06-13 18:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 6PIASKOWIANKA Piaski
    WIERNA Małogoszcz - PAUZJE
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower0 - 3UNIA SędziszówWalkower
    NAPRZÓD Jędrzejów - PAUZJE
    WISŁA Nowy Korczyn3 - 0BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 21 w dn. 2018-06-09
    2018-06-09 11:00ZENIT Chmielnik - WIERNA MałogoszczSms powiadamiający wysłano.
    2018-06-09 13:00UNIA Sędziszów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower0 - 3ZDRÓJ Busko ZdrójWalkower
    PAUZJE - WISŁA Nowy Korczyn
    PIASKOWIANKA Piaski3 - 0START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    PAUZJE - SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 20 w dn. 2018-06-02
    2018-06-02 10:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 4UNIA Sędziszów
    2018-06-02 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój6 - 0WIERNA Małogoszcz
    2018-06-02 13:00ZENIT Chmielnik4 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-06-02 13:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 19 w dn. 2018-05-26
    2018-05-27 13:00WIERNA Małogoszcz5 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-05-26 13:00PIASKOWIANKA Piaski6 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    PAUZJE - ZDRÓJ Busko Zdrój
    UNIA Sędziszów3 - 0BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    PAUZJE - NAPRZÓD Jędrzejów
    ZENIT Chmielnik3 - 0START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 18 w dn. 2018-05-19
    2018-05-20 10:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 0ZENIT Chmielnik
    2018-04-14 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower0 - 3WIERNA MałogoszczWalkower
    WISŁA Nowy Korczyn - PAUZJE
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower0 - 3PIASKOWIANKA PiaskiWalkower
    PAUZJE - UNIA Sędziszów
  • Kolejka 17 w dn. 2018-05-12
    2018-05-12 13:00UNIA Sędziszów1 - 3ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-05-12 13:00ZENIT Chmielnik7 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    2018-04-24 18:00WIERNA Małogoszcz3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    PAUZJE - PIASKOWIANKA Piaski
    PAUZJE - BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
    SPARTA Kazimierza Wielka3 - 0START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 16 w dn. 2018-05-05
    2018-05-12 11:00NAPRZÓD Jędrzejów10 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-05-05 10:00UNIA Sędziszów4 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2018-05-05 13:30WISŁA Nowy Korczyn - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 0START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower0 - 3ZENIT ChmielnikWalkower
    PAUZJE - PAUZJE
  • Kolejka 15 w dn. 2018-04-28
    2018-04-28 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2018-04-28 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    PAUZJE - UNIA Sędziszów
    ZENIT Chmielnik - PAUZJE
    WIERNA Małogoszcz3 - 0BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower0 - 3NAPRZÓD JędrzejówWalkower
  • Kolejka 14 w dn. 2018-04-21
    2018-05-26 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-04-21 13:00UNIA Sędziszów0 - 2ZENIT Chmielnik
    WISŁA Nowy Korczyn3 - 0START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower0 - 3SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    PAUZJE - WIERNA Małogoszcz
    PIASKOWIANKA Piaski - PAUZJE
  • Kolejka 13 w dn. 2018-04-14
    2018-04-14 10:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2018-04-14 13:00ZENIT Chmielnik1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2018-04-14 13:00WIERNA Małogoszcz2 - 3UNIA Sędziszów
    PAUZJE - ZDRÓJ Busko Zdrój
    SPARTA Kazimierza Wielka - PAUZJE
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower3 - 0BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 12 w dn. 2018-04-07
    2018-04-07 11:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 0WIERNA Małogoszcz
    2018-04-07 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój6 - 1WISŁA Nowy Korczyn
    2018-04-07 13:00UNIA Sędziszów5 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower0 - 3NAPRZÓD JędrzejówWalkower
    PAUZJE - START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    PAUZJE - ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 11 w dn. 2017-11-04
    2017-11-05 13:00UNIA Sędziszów1 - 2START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    2017-11-04 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 4ZENIT Chmielnik
    2017-11-04 13:00PIASKOWIANKA Piaski11 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2017-11-04 13:00BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower5 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    PAUZJE - WIERNA Małogoszcz
    PAUZJE - NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-28
    2017-10-28 10:00ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 1BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
    2017-10-28 11:00START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower1 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2017-10-28 13:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 1UNIA Sędziszów
    2017-10-28 13:30WIERNA Małogoszcz2 - 5ZENIT Chmielnik
    WISŁA Nowy Korczyn - PAUZJE
    SPARTA Kazimierza Wielka - PAUZJE
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 12:00WIERNA Małogoszcz0 - 1ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-10-21 13:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-10-21 13:00UNIA Sędziszów4 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    2017-10-11 16:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 12ZENIT Chmielnik
    PAUZJE - START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    PAUZJE - BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-14
    2017-10-14 11:00START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower0 - 1ZENIT Chmielnik
    2017-10-14 13:00BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower2 - 5UNIA Sędziszów
    2017-10-14 13:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 3PIASKOWIANKA PiaskiWalkower
    2017-10-14 14:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 2WIERNA Małogoszcz
    ZDRÓJ Busko Zdrój - PAUZJE
    NAPRZÓD Jędrzejów - PAUZJE
  • Kolejka 7 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 13:30WIERNA Małogoszcz0 - 4START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    2017-10-07 10:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 8ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-10-07 10:30PIASKOWIANKA Piaski5 - 0BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
    2017-10-07 13:00ZENIT Chmielnik0 - 3NAPRZÓD JędrzejówWalkower
    PAUZJE - WISŁA Nowy Korczyn
    UNIA Sędziszów - PAUZJE
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-30
    2017-09-30 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 1UNIA Sędziszów
    2017-09-30 13:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 6ZENIT Chmielnik
    2017-09-30 15:00START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower3 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2017-09-30 16:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 1WIERNA Małogoszcz
    PIASKOWIANKA Piaski - PAUZJE
    BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-23
    2017-11-26 12:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 8NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-11-11 12:00ZENIT Chmielnik9 - 1BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
    2017-09-23 13:30WIERNA Małogoszcz3 - 0WISŁA Nowy KorczynWalkower
    2017-09-23 14:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1UNIA Sędziszów
    2017-09-23 15:00START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower3 - 2ZDRÓJ Busko Zdrój
    PAUZJE - PAUZJE
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-16
    2017-10-04 16:00WISŁA Nowy Korczyn4 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2017-09-27 16:30PIASKOWIANKA Piaski2 - 0ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-16 13:00BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower1 - 13WIERNA Małogoszcz
    2017-09-16 15:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 2START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    UNIA Sędziszów - PAUZJE
    PAUZJE - ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-09
    2017-10-11 16:00START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower2 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    2017-09-09 13:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 3ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-09 13:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 7BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower
    2017-09-09 13:00ZENIT Chmielnik3 - 3UNIA Sędziszów
    WIERNA Małogoszcz - PAUZJE
    PAUZJE - PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-05
    2017-11-11 12:00WISŁA Nowy Korczyn2 - 6NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-09-05 17:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2ZENIT Chmielnik
    2017-09-05 17:00UNIA Sędziszów4 - 4WIERNA Małogoszcz
    2017-09-05 17:00BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkower4 - 1START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower
    ZDRÓJ Busko Zdrój - PAUZJE
    PAUZJE - SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 1 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 10:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3BUCOVIA Bukowa - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    2017-09-02 13:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 4ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-02 14:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 8UNIA Sędziszów
    2017-09-02 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    START Słupia Jędrzejowska - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
    ZENIT Chmielnik - PAUZJE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook