Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ZENIT Chmielnik 7 17 35 8
2. PIASKOWIANKA Piaski 6 15 24 5
3. START Słupia Jędrzejowska 8 15 25 13
4. UNIA Sędziszów 7 14 29 11
5. WIERNA Małogoszcz 8 13 29 17
6. BUCOVIA Bukowa 6 9 17 24
7. NAPRZÓD Jędrzejów 5 8 14 11
8. ZDRÓJ Busko Zdrój 6 7 17 10
9. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
10. WISŁA Nowy Korczyn 4 0 1 15
11. NIDZICA Dobiesławice 5 0 2 40
12. SPARTA Kazimierza Wielka 6 0 1 40

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl. O Jun.St.Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 11 w dn. 2017-11-04
    2017-11-04 13:00ZENIT Chmielnik - ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2017-11-04 13:00PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2017-11-04 13:00UNIA Sędziszów - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2017-11-04 13:00NIDZICA Dobiesławice - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2017-11-04 13:00BUCOVIA Bukowa - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-28
    2017-10-28 10:00ZDRÓJ Busko Zdrój - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2017-10-28 11:00START Słupia Jędrzejowska - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2017-10-28 13:00WISŁA Nowy Korczyn - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2017-10-28 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2017-10-28 13:30WIERNA Małogoszcz - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    SPARTA Kazimierza Wielka - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 12:00WIERNA Małogoszcz - ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2017-10-21 13:00PIASKOWIANKA Piaski - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2017-10-21 13:00UNIA Sędziszów - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2017-10-21 13:00NIDZICA Dobiesławice - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2017-10-11 16:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 12ZENIT Chmielnik
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-14
    2017-10-14 11:00START Słupia Jędrzejowska0 - 1ZENIT Chmielnik
    2017-10-14 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2017-10-14 13:00BUCOVIA Bukowa2 - 5UNIA Sędziszów
    2017-10-14 13:00WISŁA Nowy Korczyn - PIASKOWIANKA PiaskiSms powiadamiający wysłano.
    2017-10-14 14:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 2WIERNA Małogoszcz
    NAPRZÓD Jędrzejów - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 13:30WIERNA Małogoszcz0 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2017-10-07 10:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 8ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-10-07 10:30PIASKOWIANKA Piaski5 - 0BUCOVIA Bukowa
    2017-10-07 13:00ZENIT Chmielnik2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2017-10-07 13:00UNIA Sędziszów7 - 0NIDZICA Dobiesławice
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 13:00PIASKOWIANKA Piaski10 - 0NIDZICA Dobiesławice
    2017-09-30 13:00ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 1UNIA Sędziszów
    2017-09-30 13:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 6ZENIT Chmielnik
    2017-09-30 15:00START Słupia Jędrzejowska3 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2017-09-30 16:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 1WIERNA Małogoszcz
    BUCOVIA Bukowa - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-23
    2017-09-24 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2017-09-23 13:00ZENIT Chmielnik - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2017-09-23 13:30WIERNA Małogoszcz3 - 0WISŁA Nowy KorczynWalkower
    2017-09-23 14:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1UNIA Sędziszów
    2017-09-23 15:00START Słupia Jędrzejowska3 - 2ZDRÓJ Busko Zdrój
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-16
    2017-10-04 16:00WISŁA Nowy Korczyn - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2017-09-27 16:30PIASKOWIANKA Piaski2 - 0ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-16 13:00NIDZICA Dobiesławice1 - 9ZENIT Chmielnik
    2017-09-16 13:00BUCOVIA Bukowa1 - 13WIERNA Małogoszcz
    2017-09-16 15:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 2START Słupia Jędrzejowska
    UNIA Sędziszów - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-09
    2017-10-11 16:00START Słupia Jędrzejowska2 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    2017-09-09 13:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 3ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-09 13:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 7BUCOVIA Bukowa
    2017-09-09 13:00ZENIT Chmielnik3 - 3UNIA Sędziszów
    2017-09-09 13:30WIERNA Małogoszcz4 - 0NIDZICA Dobiesławice
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2017-09-05
    2017-09-05 17:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2ZENIT Chmielnik
    2017-09-05 17:00UNIA Sędziszów4 - 4WIERNA Małogoszcz
    2017-09-05 17:00NIDZICA Dobiesławice - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2017-09-05 17:00BUCOVIA Bukowa4 - 1START Słupia Jędrzejowska
    2017-09-05 17:00WISŁA Nowy Korczyn - NAPRZÓD JędrzejówSms powiadamiający wysłano.
    ZDRÓJ Busko Zdrój - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 10:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3BUCOVIA BukowaWalkower
    2017-09-02 11:00START Słupia Jędrzejowska10 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2017-09-02 13:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 4ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-09-02 14:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 8UNIA Sędziszów
    2017-09-02 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    ZENIT Chmielnik - PAUZUJE W TEJ KOLEJCESms powiadamiający wysłano.
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook