Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. LZS Samborzec 15 34 43 19
2. GKS GÓRNO 14 31 47 28
3. PIAST Osiek 15 30 33 18
4. ZORZA TEMPO Pacanów 15 26 48 26
5. BASZTA Rytwiany 15 23 36 31
6. AGRICOLA ŁONIÓW 15 21 25 35
7. UKS BAĆKOWICE 15 18 28 33
8. GKS STRAŻAK BIDZINY 15 17 29 27
9. GKS OBRAZÓW 15 16 28 33
10. ZRYW Zbigniewice 15 16 24 38
11. SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce 15 14 16 25
12. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 14 6 10 54

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa A "seniorów" Grupa 3

  • Kolejka 22 w dn. 2018-06-10
    2018-06-10 13:00GKS GÓRNO - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2018-06-10 13:00GKS OBRAZÓW - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00AGRICOLA ŁONIÓW - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00GKS STRAŻAK BIDZINY - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00BASZTA Rytwiany - UKS BAĆKOWICEMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2018-06-02
    2018-06-03 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce - GKS GÓRNOMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00UKS BAĆKOWICE - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS STRAŻAK BIDZINYMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - AGRICOLA ŁONIÓWMecz nie odbył się
    2018-06-03 17:00PIAST Osiek - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2018-06-03 17:00LZS Samborzec - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2018-05-26
    2018-05-27 11:00GKS GÓRNO - AGRICOLA ŁONIÓWMecz nie odbył się
    2018-05-27 11:00GKS OBRAZÓW - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00BASZTA Rytwiany - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00ZRYW Zbigniewice - UKS BAĆKOWICEMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2018-05-27 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2018-05-19
    2018-05-20 11:00GKS OBRAZÓW - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00UKS BAĆKOWICE - SPARTAKUS AUREUS II DaleszyceMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00AGRICOLA ŁONIÓW - GKS STRAŻAK BIDZINYMecz nie odbył się
    2018-05-20 17:00LZS Samborzec - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2018-05-19 17:00PIAST Osiek - GKS GÓRNOMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2018-05-12
    2018-05-13 11:00GKS GÓRNO - GKS STRAŻAK BIDZINYMecz nie odbył się
    2018-05-13 11:00GKS OBRAZÓW - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00BASZTA Rytwiany - AGRICOLA ŁONIÓWMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2018-05-13 16:30PIAST Osiek - UKS BAĆKOWICEMecz nie odbył się
    2018-05-12 17:00ZRYW Zbigniewice - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2018-05-05
    2018-05-06 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2018-05-06 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2018-05-06 17:00LZS Samborzec - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2018-05-05 11:00UKS BAĆKOWICE - GKS GÓRNOMecz nie odbył się
    2018-05-05 15:00AGRICOLA ŁONIÓW - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2018-05-05 16:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - SPARTAKUS AUREUS II DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2018-04-28
    2018-04-29 11:00GKS GÓRNO - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2018-04-29 11:00GKS OBRAZÓW - GKS STRAŻAK BIDZINYMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00ZRYW Zbigniewice - AGRICOLA ŁONIÓWMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2018-04-29 16:30PIAST Osiek - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2018-04-28 17:00UKS BAĆKOWICE - LZS SamborzecMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2018-04-21
    2018-04-22 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 2UKS BAĆKOWICE
    2018-04-22 15:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 4PIAST Osiek
    2018-04-22 15:00BASZTA Rytwiany4 - 0GKS OBRAZÓW
    2018-04-22 17:00LZS Samborzec1 - 1GKS GÓRNO
    2018-04-22 17:00GKS STRAŻAK BIDZINY1 - 0ZRYW Zbigniewice
    2018-04-21 15:00AGRICOLA ŁONIÓW1 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
  • Kolejka 14 w dn. 2018-04-14
    2018-04-15 15:00GKS GÓRNO5 - 2GKS OBRAZÓW
    2018-04-15 15:00ZRYW Zbigniewice4 - 2BASZTA Rytwiany
    2018-04-15 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce0 - 0GKS STRAŻAK BIDZINY
    2018-04-15 15:00PIAST Osiek4 - 2AGRICOLA ŁONIÓW
    2018-04-15 15:00UKS BAĆKOWICE0 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-04-15 15:00LZS Samborzec4 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
  • Kolejka 13 w dn. 2018-04-07
    2018-05-02 17:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS GÓRNOMecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 2LZS Samborzec
    2018-04-08 15:00AGRICOLA ŁONIÓW3 - 2UKS BAĆKOWICE
    2018-04-08 15:00GKS OBRAZÓW1 - 3ZRYW Zbigniewice
    2018-04-08 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY1 - 5PIAST Osiek
    2018-04-08 16:00BASZTA Rytwiany2 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
  • Kolejka 12 w dn. 2018-03-31
    2018-03-31 11:00GKS GÓRNO1 - 4ZRYW Zbigniewice
    2018-03-31 11:00GKS OBRAZÓW0 - 1SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2018-03-31 11:00PIAST Osiek4 - 2BASZTA Rytwiany
    2018-03-31 11:00UKS BAĆKOWICE2 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2018-03-31 11:00LZS Samborzec4 - 0AGRICOLA ŁONIÓW
    2018-03-31 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 11 w dn. 2017-10-28
    2017-11-12 11:00PIAST Osiek2 - 1GKS OBRAZÓW
    2017-11-05 14:00LZS Samborzec3 - 0GKS STRAŻAK BIDZINY
    2017-11-05 14:00ZRYW Zbigniewice1 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2017-11-04 14:00UKS BAĆKOWICE2 - 5BASZTA Rytwiany
    2017-10-29 13:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica2 - 4AGRICOLA ŁONIÓW
    2017-10-28 14:00ZORZA TEMPO Pacanów2 - 3GKS GÓRNO
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 11:00GKS OBRAZÓW4 - 4UKS BAĆKOWICE
    2017-10-22 14:00GKS GÓRNO2 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2017-10-22 14:00ZRYW Zbigniewice1 - 5PIAST Osiek
    2017-10-22 14:00BASZTA Rytwiany2 - 4LZS Samborzec
    2017-10-21 14:00GKS STRAŻAK BIDZINY6 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2017-10-21 15:00AGRICOLA ŁONIÓW3 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-14
    2017-10-15 15:00AGRICOLA ŁONIÓW3 - 7GKS GÓRNO
    2017-10-15 15:00ZORZA TEMPO Pacanów4 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2017-10-15 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica2 - 1BASZTA Rytwiany
    2017-10-15 15:00LZS Samborzec1 - 1GKS OBRAZÓW
    2017-10-15 15:00UKS BAĆKOWICE1 - 1ZRYW Zbigniewice
    2017-10-14 15:00PIAST Osiek0 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 15:00GKS GÓRNO3 - 0PIAST Osiek
    2017-10-08 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce2 - 2UKS BAĆKOWICE
    2017-10-08 15:00ZRYW Zbigniewice1 - 5LZS Samborzec
    2017-10-08 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 4GKS OBRAZÓW
    2017-10-08 15:00BASZTA Rytwiany3 - 6ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-10-07 15:00GKS STRAŻAK BIDZINY0 - 2AGRICOLA ŁONIÓW
  • Kolejka 7 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 15:00GKS STRAŻAK BIDZINY2 - 3GKS GÓRNO
    2017-10-01 15:00AGRICOLA ŁONIÓW0 - 1BASZTA Rytwiany
    2017-10-01 15:00ZORZA TEMPO Pacanów5 - 1GKS OBRAZÓW
    2017-10-01 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 4ZRYW Zbigniewice
    2017-10-01 15:00LZS Samborzec4 - 2SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2017-10-01 15:00UKS BAĆKOWICE2 - 1PIAST Osiek
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-23
    2017-09-24 11:00GKS OBRAZÓW4 - 0AGRICOLA ŁONIÓW
    2017-09-24 15:00GKS GÓRNO4 - 0UKS BAĆKOWICE
    2017-09-24 15:00PIAST Osiek1 - 1LZS Samborzec
    2017-09-24 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce4 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2017-09-24 15:00ZRYW Zbigniewice1 - 5ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-09-23 16:00BASZTA Rytwiany2 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-16
    2017-09-17 15:00BASZTA Rytwiany7 - 3GKS GÓRNO
    2017-09-17 15:00AGRICOLA ŁONIÓW3 - 2ZRYW Zbigniewice
    2017-09-17 15:00ZORZA TEMPO Pacanów5 - 2SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2017-09-17 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 3PIAST Osiek
    2017-09-17 16:00LZS Samborzec2 - 2UKS BAĆKOWICE
    2017-09-16 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY5 - 1GKS OBRAZÓW
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-09
    2017-09-10 11:00GKS OBRAZÓW1 - 1BASZTA Rytwiany
    2017-09-10 15:00GKS GÓRNO5 - 4LZS Samborzec
    2017-09-10 15:00UKS BAĆKOWICE0 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2017-09-10 15:00PIAST Osiek1 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-09-10 15:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce2 - 0AGRICOLA ŁONIÓW
    2017-09-10 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 3GKS STRAŻAK BIDZINY
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 11:00GKS OBRAZÓW3 - 0GKS GÓRNOWalkower
    2017-09-03 15:00GKS STRAŻAK BIDZINY4 - 0SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce
    2017-09-03 15:00AGRICOLA ŁONIÓW2 - 0PIAST Osiek
    2017-09-03 15:00ZORZA TEMPO Pacanów5 - 2UKS BAĆKOWICE
    2017-09-03 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 3LZS Samborzec
    2017-09-02 17:00BASZTA Rytwiany3 - 2ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 2 w dn. 2017-08-26
    2017-08-27 11:00UKS BAĆKOWICE4 - 1AGRICOLA ŁONIÓW
    2017-08-27 15:00PIAST Osiek2 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2017-08-27 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 3GKS OBRAZÓW
    2017-08-27 17:00LZS Samborzec3 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2017-08-26 17:00GKS GÓRNO8 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2017-08-26 17:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce1 - 1BASZTA Rytwiany
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-19
    2017-08-30 17:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce2 - 2GKS OBRAZÓW
    2017-08-30 17:00AGRICOLA ŁONIÓW1 - 2LZS Samborzec
    2017-08-20 15:00ZORZA TEMPO Pacanów9 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2017-08-19 17:00ZRYW Zbigniewice0 - 2GKS GÓRNO
    2017-08-19 17:00BASZTA Rytwiany0 - 1PIAST Osiek
    2017-08-19 17:00GKS STRAŻAK BIDZINY3 - 3UKS BAĆKOWICE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook