Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. PIASKOWIANKA Piaski 9 21 23 10
2. DĄB Nagłowice 9 20 28 16
3. NIDZICA Dobiesławice 9 18 26 15
4. ZIELEŃ Żelisławice 8 13 22 17
5. WISŁA Nowy Korczyn 8 12 18 17
6. NIDA Oksa 9 12 30 27
7. WIERNA II Małogoszcz 9 12 18 18
8. PARTYZANT Wodzisław 8 10 19 20
9. LKS GRÓD Wiślica 9 9 18 26
10. KS NIDA SOBKÓW 9 8 11 18
11. ZRYW Skroniów 9 6 12 34
12. JAWORNIK Gorzków 8 5 20 27

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów" Grupa 2

  • Kolejka 11 w dn. 2017-10-28
    2017-10-29 13:00LKS GRÓD Wiślica - KS NIDA SOBKÓWMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00JAWORNIK Gorzków - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00ZIELEŃ Żelisławice - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00PARTYZANT Wodzisław - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00ZRYW Skroniów - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2017-10-28 14:00NIDA Oksa - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 11:00DĄB Nagłowice - PARTYZANT WodzisławMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00NIDZICA Dobiesławice - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00KS NIDA SOBKÓW - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00PIASKOWIANKA Piaski - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:30WIERNA II Małogoszcz - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2017-10-21 14:00WISŁA Nowy Korczyn - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-14
    2017-10-15 11:30ZRYW Skroniów0 - 3LKS GRÓD Wiślica
    2017-10-15 15:00WISŁA Nowy Korczyn2 - 4NIDZICA Dobiesławice
    2017-10-15 15:00JAWORNIK Gorzków2 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2017-10-15 15:00ZIELEŃ Żelisławice0 - 1DĄB Nagłowice
    2017-10-15 15:00PARTYZANT Wodzisław0 - 0WIERNA II Małogoszcz
    2017-10-15 15:00NIDA Oksa4 - 0KS NIDA SOBKÓW
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 11:00WIERNA II Małogoszcz4 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2017-10-08 11:00DĄB Nagłowice6 - 4JAWORNIK Gorzków
    2017-10-08 12:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 1WISŁA Nowy Korczyn
    2017-10-08 15:00NIDZICA Dobiesławice4 - 0ZRYW Skroniów
    2017-10-08 15:00KS NIDA SOBKÓW0 - 2PARTYZANT Wodzisław
    2017-10-07 15:30LKS GRÓD Wiślica1 - 5NIDA Oksa
  • Kolejka 7 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 0NIDZICA Dobiesławice
    2017-10-01 15:00JAWORNIK Gorzków6 - 4WIERNA II Małogoszcz
    2017-10-01 15:00ZIELEŃ Żelisławice2 - 1KS NIDA SOBKÓW
    2017-09-30 15:00NIDA Oksa6 - 1ZRYW Skroniów
    2017-09-30 15:30WISŁA Nowy Korczyn2 - 2DĄB Nagłowice
    2017-09-30 16:00PARTYZANT Wodzisław2 - 5LKS GRÓD Wiślica
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-23
    2017-09-24 11:00DĄB Nagłowice1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2017-09-24 15:00NIDZICA Dobiesławice4 - 0NIDA OksaWalkower
    2017-09-24 15:00ZRYW Skroniów3 - 1PARTYZANT Wodzisław
    2017-09-24 15:00LKS GRÓD Wiślica1 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2017-09-24 15:00KS NIDA SOBKÓW1 - 0JAWORNIK Gorzków
    2017-09-23 11:00WIERNA II Małogoszcz0 - 1WISŁA Nowy Korczyn
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-16
    2017-09-17 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 2WIERNA II Małogoszcz
    2017-09-17 15:00WISŁA Nowy Korczyn2 - 2KS NIDA SOBKÓW
    2017-09-17 15:00JAWORNIK Gorzków2 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2017-09-17 15:00ZIELEŃ Żelisławice5 - 0ZRYW Skroniów
    2017-09-17 15:00PARTYZANT Wodzisław7 - 1NIDA Oksa
    2017-09-16 16:00DĄB Nagłowice3 - 0NIDZICA Dobiesławice
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-09
    2017-09-10 11:00WIERNA II Małogoszcz2 - 2DĄB Nagłowice
    2017-09-10 15:00NIDZICA Dobiesławice4 - 2PARTYZANT Wodzisław
    2017-09-10 15:00ZRYW Skroniów3 - 2JAWORNIK Gorzków
    2017-09-10 15:00LKS GRÓD Wiślica1 - 1WISŁA Nowy Korczyn
    2017-09-10 15:00KS NIDA SOBKÓW1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2017-09-09 15:00NIDA Oksa2 - 4ZIELEŃ Żelisławice
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 11:00DĄB Nagłowice3 - 1KS NIDA SOBKÓW
    2017-09-03 15:00PIASKOWIANKA Piaski5 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2017-09-03 15:00WISŁA Nowy Korczyn5 - 2ZRYW Skroniów
    2017-09-03 15:00JAWORNIK Gorzków3 - 7NIDA Oksa
    2017-09-03 15:00ZIELEŃ Żelisławice6 - 3PARTYZANT Wodzisław
    2017-09-03 16:00WIERNA II Małogoszcz2 - 1NIDZICA Dobiesławice
  • Kolejka 2 w dn. 2017-08-26
    2017-08-27 15:00NIDZICA Dobiesławice5 - 3ZIELEŃ Żelisławice
    2017-08-27 15:00PARTYZANT Wodzisław2 - 1JAWORNIK Gorzków
    2017-08-27 15:00NIDA Oksa3 - 4WISŁA Nowy Korczyn
    2017-08-27 15:00ZRYW Skroniów1 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2017-08-27 15:00LKS GRÓD Wiślica3 - 6DĄB Nagłowice
    2017-08-27 15:00KS NIDA SOBKÓW3 - 0WIERNA II Małogoszcz
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-19
    2017-08-20 11:00DĄB Nagłowice4 - 2ZRYW Skroniów
    2017-08-20 15:00WIERNA II Małogoszcz4 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2017-08-20 15:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 2NIDA Oksa
    2017-08-20 15:00WISŁA Nowy Korczyn - PARTYZANT WodzisławMecz nie odbył się
    2017-08-20 15:00JAWORNIK Gorzków - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2017-08-19 17:00KS NIDA SOBKÓW2 - 4NIDZICA Dobiesławice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook