Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ASTRA Piekoszów 11 30 36 12
2. ŁOPUSZAŃSKI KS 11 24 37 11
3. TĘCZA Gowarczów 11 24 30 17
4. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 11 21 32 18
5. ORLĘTA Kielce 11 18 32 16
6. AZS POLITECHNIKA Kielce 11 14 21 26
7. WICHER Miedziana Góra 11 13 19 25
8. TOPSPIN PROMNIK 11 10 24 34
9. RADIATOR$ STĄPORKÓW 11 10 12 35
10. PIAST Chęciny 11 10 18 43
11. VICTORIA Mniów 11 7 15 28
12. MSS MASŁÓW 11 6 13 24

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 22 w dn. 2018-06-10
    2018-06-10 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00ORLĘTA Kielce - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00VICTORIA Mniów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00WICHER Miedziana Góra - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-06-10 15:00TOPSPIN PROMNIK - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2018-06-02
    2018-06-03 11:00TĘCZA Gowarczów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00MSS MASŁÓW - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00ASTRA Piekoszów - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-06-03 15:00PIAST Chęciny - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2018-06-02 15:00WICHER Miedziana Góra - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2018-05-26
    2018-05-27 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00VICTORIA Mniów - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00TOPSPIN PROMNIK - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2018-05-27 15:00MSS MASŁÓW - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2018-05-19
    2018-05-20 11:00TĘCZA Gowarczów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00ASTRA Piekoszów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00PIAST Chęciny - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2018-05-20 15:00ORLĘTA Kielce - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-05-19 15:00WICHER Miedziana Góra - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2018-05-12
    2018-05-13 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00VICTORIA Mniów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00TOPSPIN PROMNIK - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2018-05-13 15:00MSS MASŁÓW - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-05-12 15:00WICHER Miedziana Góra - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2018-05-05
    2018-05-06 11:00TĘCZA Gowarczów - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2018-05-06 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2018-05-06 15:00ASTRA Piekoszów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2018-05-06 15:00PIAST Chęciny - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
    2018-05-06 15:00ORLĘTA Kielce - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-05-06 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2018-04-28
    2018-04-29 11:00TĘCZA Gowarczów - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00TOPSPIN PROMNIK - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00MSS MASŁÓW - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2018-04-29 15:00ASTRA Piekoszów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2018-04-21
    2018-04-22 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2018-04-22 15:00ASTRA Piekoszów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2018-04-22 15:00PIAST Chęciny - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2018-04-22 15:00ORLĘTA Kielce - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2018-04-22 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
    2018-04-22 15:00VICTORIA Mniów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2018-04-14
    2018-04-15 11:00TĘCZA Gowarczów - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2018-04-15 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-04-15 15:00TOPSPIN PROMNIK - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2018-04-15 15:00MSS MASŁÓW - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-04-15 15:00ASTRA Piekoszów - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-04-14 15:00WICHER Miedziana Góra - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2018-04-07
    2018-04-08 15:00ASTRA Piekoszów - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00PIAST Chęciny - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00ORLĘTA Kielce - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00VICTORIA Mniów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2018-04-08 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2018-03-31
    2018-03-31 11:00AZS POLITECHNIKA Kielce - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
    2018-03-31 11:00MSS MASŁÓW - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2018-03-31 11:00WICHER Miedziana Góra - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2018-03-31 11:00TĘCZA Gowarczów - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2018-03-31 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2018-03-31 11:00ASTRA Piekoszów - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2017-10-28
    2017-11-12 12:00MSS MASŁÓW0 - 3TOPSPIN PROMNIKWalkower
    2017-11-11 12:00TĘCZA Gowarczów3 - 1VICTORIA Mniów
    2017-10-29 13:00ASTRA Piekoszów2 - 1ORLĘTA Kielce
    2017-10-29 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 9 - 0RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-10-28 13:00PIAST Chęciny1 - 3AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-10-28 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn3 - 0WICHER Miedziana Góra
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 14:00AZS POLITECHNIKA Kielce5 - 2MSS MASŁÓW
    2017-10-22 14:00TOPSPIN PROMNIK4 - 2WICHER Miedziana Góra
    2017-10-22 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn0 - 2TĘCZA Gowarczów
    2017-10-22 14:00VICTORIA Mniów1 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-10-22 14:00RADIATOR$ STĄPORKÓW0 - 2ASTRA Piekoszów
    2017-10-22 14:00ORLĘTA Kielce11 - 2PIAST Chęciny
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-14
    2017-10-15 11:00TĘCZA Gowarczów5 - 4TOPSPIN PROMNIK
    2017-10-15 15:00ORLĘTA Kielce1 - 1AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-10-15 15:00PIAST Chęciny3 - 1RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-10-15 15:00ASTRA Piekoszów4 - 0VICTORIA Mniów
    2017-10-15 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-10-14 15:00WICHER Miedziana Góra1 - 1MSS MASŁÓW
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce3 - 1WICHER Miedziana Góra
    2017-10-08 15:00MSS MASŁÓW1 - 3TĘCZA Gowarczów
    2017-10-08 15:00TOPSPIN PROMNIK0 - 6ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-10-08 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 3ASTRA Piekoszów
    2017-10-08 15:00VICTORIA Mniów2 - 3PIAST Chęciny
    2017-10-08 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 6ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 1WICHER Miedziana Góra
    2017-10-01 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 0AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-10-01 15:00ORLĘTA Kielce0 - 4VICTORIA Mniów
    2017-10-01 15:00PIAST Chęciny2 - 5SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-10-01 15:00ASTRA Piekoszów5 - 1TOPSPIN PROMNIK
    2017-10-01 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 1MSS MASŁÓW
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-23
    2017-11-05 13:00MSS MASŁÓW2 - 3ASTRA Piekoszów
    2017-11-04 14:00AZS POLITECHNIKA Kielce1 - 4TĘCZA Gowarczów
    2017-09-24 15:00TOPSPIN PROMNIK4 - 0PIAST Chęciny
    2017-09-24 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 3ORLĘTA Kielce
    2017-09-24 15:00VICTORIA Mniów2 - 2RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-09-23 15:00WICHER Miedziana Góra3 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-16
    2017-09-17 15:00VICTORIA Mniów2 - 2AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-09-17 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 6SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-09-17 15:00ORLĘTA Kielce5 - 0TOPSPIN PROMNIK
    2017-09-17 15:00PIAST Chęciny3 - 2MSS MASŁÓW
    2017-09-17 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 3TĘCZA Gowarczów
    2017-09-16 15:00WICHER Miedziana Góra1 - 6ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-09
    2017-09-10 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2ASTRA Piekoszów
    2017-09-10 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce2 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-09-10 15:00MSS MASŁÓW1 - 0ORLĘTA Kielce
    2017-09-10 15:00TOPSPIN PROMNIK3 - 4RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-09-10 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn5 - 0VICTORIA Mniów
    2017-09-09 16:00WICHER Miedziana Góra4 - 2PIAST Chęciny
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 1AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-09-03 15:00VICTORIA Mniów1 - 1TOPSPIN PROMNIK
    2017-09-03 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW2 - 1MSS MASŁÓW
    2017-09-03 15:00ORLĘTA Kielce1 - 0WICHER Miedziana Góra
    2017-09-03 15:00PIAST Chęciny1 - 1TĘCZA Gowarczów
    2017-09-03 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 2 w dn. 2017-08-26
    2017-08-27 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 3ORLĘTA Kielce
    2017-08-27 12:00WICHER Miedziana Góra1 - 0RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-08-27 13:00TOPSPIN PROMNIK3 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-08-27 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce1 - 5ASTRA Piekoszów
    2017-08-27 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 6 - 0PIAST Chęciny
    2017-08-27 15:00MSS MASŁÓW1 - 1VICTORIA Mniów
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-19
    2017-08-20 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1MSS MASŁÓW
    2017-08-20 15:00VICTORIA Mniów1 - 5WICHER Miedziana Góra
    2017-08-20 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW0 - 2TĘCZA Gowarczów
    2017-08-20 15:00PIAST Chęciny1 - 4ASTRA Piekoszów
    2017-08-20 17:00ORLĘTA Kielce1 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-08-19 13:00TOPSPIN PROMNIK1 - 2AZS POLITECHNIKA Kielce
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook