Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ASTRA Piekoszów 8 21 29 9
2. ŁOPUSZAŃSKI KS 9 18 26 10
3. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 9 18 29 16
4. ORLĘTA Kielce 9 15 20 12
5. TĘCZA Gowarczów 8 15 21 15
6. WICHER Miedziana Góra 9 13 17 18
7. PIAST Chęciny 9 10 15 29
8. RADIATOR$ STĄPORKÓW 9 10 12 24
9. AZS POLITECHNIKA Kielce 8 8 12 19
10. VICTORIA Mniów 9 7 13 23
11. MSS MASŁÓW 8 6 9 13
12. TOPSPIN PROMNIK 9 4 17 32

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2017-10-28
    2017-10-29 13:00ASTRA Piekoszów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS - RADIATOR$ STĄPORKÓWMecz nie odbył się
    2017-10-29 13:00MSS MASŁÓW - TOPSPIN PROMNIKMecz nie odbył się
    2017-10-29 14:00TĘCZA Gowarczów - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2017-10-28 13:00PIAST Chęciny - AZS POLITECHNIKA KielceMecz nie odbył się
    2017-10-28 14:00WICHER Miedziana Góra - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2017-10-21
    2017-10-22 14:00AZS POLITECHNIKA Kielce - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00TOPSPIN PROMNIK - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00VICTORIA Mniów - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00RADIATOR$ STĄPORKÓW - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2017-10-22 14:00ORLĘTA Kielce - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-10-14
    2017-10-15 11:00TĘCZA Gowarczów5 - 4TOPSPIN PROMNIK
    2017-10-15 15:00ORLĘTA Kielce1 - 1AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-10-15 15:00PIAST Chęciny3 - 1RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-10-15 15:00ASTRA Piekoszów4 - 0VICTORIA Mniów
    2017-10-15 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-10-14 15:00WICHER Miedziana Góra1 - 1MSS MASŁÓW
  • Kolejka 8 w dn. 2017-10-07
    2017-10-08 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce3 - 1WICHER Miedziana Góra
    2017-10-08 15:00MSS MASŁÓW1 - 3TĘCZA Gowarczów
    2017-10-08 15:00TOPSPIN PROMNIK0 - 6ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-10-08 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 3ASTRA Piekoszów
    2017-10-08 15:00VICTORIA Mniów2 - 3PIAST Chęciny
    2017-10-08 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 6ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2017-09-30
    2017-10-01 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 1WICHER Miedziana Góra
    2017-10-01 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 0AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-10-01 15:00ORLĘTA Kielce0 - 4VICTORIA Mniów
    2017-10-01 15:00PIAST Chęciny2 - 5SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-10-01 15:00ASTRA Piekoszów5 - 1TOPSPIN PROMNIK
    2017-10-01 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 1MSS MASŁÓW
  • Kolejka 6 w dn. 2017-09-23
    2017-09-24 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce - TĘCZA GowarczówSms powiadamiający wysłano.
    2017-09-24 15:00MSS MASŁÓW - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2017-09-24 15:00TOPSPIN PROMNIK4 - 0PIAST Chęciny
    2017-09-24 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 3ORLĘTA Kielce
    2017-09-24 15:00VICTORIA Mniów2 - 2RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-09-23 15:00WICHER Miedziana Góra3 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
  • Kolejka 5 w dn. 2017-09-16
    2017-09-17 15:00VICTORIA Mniów2 - 2AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-09-17 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW1 - 6SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-09-17 15:00ORLĘTA Kielce5 - 0TOPSPIN PROMNIK
    2017-09-17 15:00PIAST Chęciny3 - 2MSS MASŁÓW
    2017-09-17 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 3TĘCZA Gowarczów
    2017-09-16 15:00WICHER Miedziana Góra1 - 6ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 4 w dn. 2017-09-09
    2017-09-10 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2ASTRA Piekoszów
    2017-09-10 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce2 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-09-10 15:00MSS MASŁÓW1 - 0ORLĘTA Kielce
    2017-09-10 15:00TOPSPIN PROMNIK3 - 4RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-09-10 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn5 - 0VICTORIA Mniów
    2017-09-09 16:00WICHER Miedziana Góra4 - 2PIAST Chęciny
  • Kolejka 3 w dn. 2017-09-02
    2017-09-03 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 1AZS POLITECHNIKA Kielce
    2017-09-03 15:00VICTORIA Mniów1 - 1TOPSPIN PROMNIK
    2017-09-03 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW2 - 1MSS MASŁÓW
    2017-09-03 15:00ORLĘTA Kielce1 - 0WICHER Miedziana Góra
    2017-09-03 15:00PIAST Chęciny1 - 1TĘCZA Gowarczów
    2017-09-03 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 2 w dn. 2017-08-26
    2017-08-27 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 3ORLĘTA Kielce
    2017-08-27 12:00WICHER Miedziana Góra1 - 0RADIATOR$ STĄPORKÓW
    2017-08-27 13:00TOPSPIN PROMNIK3 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2017-08-27 15:00AZS POLITECHNIKA Kielce1 - 5ASTRA Piekoszów
    2017-08-27 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 6 - 0PIAST Chęciny
    2017-08-27 15:00MSS MASŁÓW1 - 1VICTORIA Mniów
  • Kolejka 1 w dn. 2017-08-19
    2017-08-20 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1MSS MASŁÓW
    2017-08-20 15:00VICTORIA Mniów1 - 5WICHER Miedziana Góra
    2017-08-20 15:00RADIATOR$ STĄPORKÓW0 - 2TĘCZA Gowarczów
    2017-08-20 15:00PIAST Chęciny1 - 4ASTRA Piekoszów
    2017-08-20 17:00ORLĘTA Kielce1 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2017-08-19 13:00TOPSPIN PROMNIK1 - 2AZS POLITECHNIKA Kielce
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook