Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GOKiS Masłów 18 47 63 15
2. KLONÓWKA Masłów 18 38 55 27
3. GRÓD WiślIca 18 37 59 24
4. PIAST II Stopnica 18 28 35 32
5. LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki 18 22 24 36
6. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 18 20 28 39
7. GTS Raków 18 19 31 65
8. NIDZICA Dobiesławice 18 18 25 45
9. GKS Szydłów 18 18 30 54
10. ZORZA Czajków 18 17 29 42
11. STRZELEC Chroberz 0 0 0 0

Terminarz spotkań dla Klasa B gr. III

  • Kolejka 22
    2011-06-12 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 6KLONÓWKA Masłów
    2011-06-12 11:00GKS Szydłów1 - 6GRÓD WiślIca
    2011-06-12 11:00GTS Raków3 - 0ZORZA CzajkówWalkower
    2011-06-12 11:00PIAST II Stopnica3 - 0LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    ŹRÓDŁO Solec Zdrój - pauzuje w kolejce
    GOKiS Masłów - PAUZJE
  • Kolejka 21
    2011-06-19 11:00ZORZA Czajków1 - 6PIAST II Stopnica
    2011-06-05 11:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki3 - 2GOKiS Masłów
    2011-06-05 11:00GRÓD WiślIca13 - 2GTS Raków
    2011-06-05 11:00KLONÓWKA Masłów1 - 3GKS Szydłów
    2011-06-05 11:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój6 - 0NIDZICA Dobiesławice
    PAUZJE - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 20
    2011-05-29 11:00GTS Raków5 - 7KLONÓWKA Masłów
    2011-05-29 13:30GOKiS Masłów2 - 0ZORZA Czajków
    2011-05-29 14:00GKS Szydłów5 - 2ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2011-05-28 15:00PIAST II Stopnica1 - 0GRÓD WiślIca
    NIDZICA Dobiesławice - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
  • Kolejka 19
    2011-05-22 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 1GKS Szydłów
    2011-05-22 14:00KLONÓWKA Masłów1 - 2PIAST II Stopnica
    2011-05-22 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój5 - 0GTS Raków
    2011-05-21 15:00GRÓD WiślIca2 - 4GOKiS Masłów
    LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki - pauzuje w kolejce
    ZORZA Czajków - PAUZJE
  • Kolejka 18
    2011-05-15 11:00GTS Raków0 - 3NIDZICA DobiesławiceWalkower
    2011-05-15 11:00PIAST II Stopnica2 - 0ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2011-05-15 13:30GOKiS Masłów2 - 0KLONÓWKA Masłów
    2011-05-15 17:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki3 - 0ZORZA Czajków
    GKS Szydłów - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - GRÓD WiślIca
  • Kolejka 17
    2011-05-08 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 2PIAST II Stopnica
    2011-05-08 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój1 - 2GOKiS Masłów
    2011-05-08 14:00GKS Szydłów2 - 3GTS Raków
    2011-05-07 16:00GRÓD WiślIca4 - 1LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    ZORZA Czajków - pauzuje w kolejce
    KLONÓWKA Masłów - PAUZJE
  • Kolejka 16
    2011-05-01 11:00PIAST II Stopnica2 - 0GKS Szydłów
    2011-05-01 13:30GOKiS Masłów8 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2011-05-01 14:30ZORZA Czajków0 - 5GRÓD WiślIca
    2011-05-01 17:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki1 - 2KLONÓWKA Masłów
    GTS Raków - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - ŹRÓDŁO Solec Zdrój
  • Kolejka 15
    2011-04-23 11:00GTS Raków1 - 2PIAST II Stopnica
    2011-04-23 14:00KLONÓWKA Masłów3 - 1ZORZA Czajków
    2011-04-23 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój2 - 1LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2011-04-23 14:00GKS Szydłów0 - 2GOKiS Masłów
    GRÓD WiślIca - pauzuje w kolejce
    NIDZICA Dobiesławice - PAUZJE
  • Kolejka 14
    2011-04-17 13:30GOKiS Masłów5 - 2GTS Raków
    2011-04-17 14:30ZORZA Czajków2 - 2ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2011-04-17 16:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki5 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2011-04-16 15:00GRÓD WiślIca1 - 5KLONÓWKA Masłów
    PIAST II Stopnica - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - GKS Szydłów
  • Kolejka 13
    2011-04-10 11:00NIDZICA Dobiesławice1 - 3ZORZA Czajków
    2011-04-10 11:00PIAST II Stopnica1 - 4GOKiS Masłów
    2011-04-10 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój1 - 0GRÓD WiślIca
    2011-04-10 14:00GKS Szydłów3 - 0LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    KLONÓWKA Masłów - pauzuje w kolejce
    GTS Raków - PAUZJE
  • Kolejka 12
    2011-04-03 14:00KLONÓWKA Masłów2 - 1ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2011-04-03 14:30ZORZA Czajków4 - 5GKS Szydłów
    2011-04-03 15:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki0 - 1GTS Raków
    2011-04-02 15:00GRÓD WiślIca2 - 0NIDZICA Dobiesławice
    GOKiS Masłów - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - PIAST II Stopnica
  • Kolejka 11
    2010-10-31 11:00ZORZA Czajków4 - 0GTS Raków
    2010-10-31 11:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki2 - 1PIAST II Stopnica
    2010-10-31 13:30KLONÓWKA Masłów2 - 0NIDZICA Dobiesławice
    2010-10-03 15:00GRÓD WiślIca7 - 0GKS Szydłów
    ŹRÓDŁO Solec Zdrój - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - GOKiS Masłów
  • Kolejka 10
    2010-10-24 11:00GOKiS Masłów5 - 0LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2010-10-24 11:00PIAST II Stopnica3 - 0ZORZA CzajkówWalkower
    2010-10-24 11:00GTS Raków2 - 4GRÓD WiślIca
    2010-10-24 11:00GKS Szydłów1 - 7KLONÓWKA Masłów
    2010-10-24 11:00NIDZICA Dobiesławice5 - 0ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    PAUZJE - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 9
    2010-10-17 11:00ZORZA Czajków1 - 1GOKiS Masłów
    2010-10-17 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój3 - 1GKS Szydłów
    2010-10-17 15:00KLONÓWKA Masłów4 - 1GTS Raków
    2010-10-17 15:00GRÓD WiślIca3 - 3PIAST II Stopnica
    NIDZICA Dobiesławice - pauzuje w kolejce
    LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki - PAUZJE
  • Kolejka 8
    2010-10-10 11:00GOKiS Masłów4 - 0GRÓD WiślIca
    2010-10-10 11:00PIAST II Stopnica2 - 4KLONÓWKA Masłów
    2010-10-10 11:00GTS Raków2 - 2ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2010-10-10 11:00GKS Szydłów2 - 3NIDZICA Dobiesławice
    LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - ZORZA Czajków
  • Kolejka 7
    2010-10-03 11:00NIDZICA Dobiesławice3 - 0GTS RakówWalkower
    2010-10-03 11:00ZORZA Czajków0 - 1LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2010-10-03 14:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój2 - 1PIAST II Stopnica
    2010-10-03 15:00KLONÓWKA Masłów2 - 2GOKiS Masłów
    GKS Szydłów - pauzuje w kolejce
    GRÓD WiślIca - PAUZJE
  • Kolejka 6
    2010-09-26 11:00GTS Raków3 - 2GKS Szydłów
    2010-09-26 11:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki0 - 3GRÓD WiślIca
    2010-09-26 11:00GOKiS Masłów3 - 0ŹRÓDŁO Solec ZdrójWalkower
    2010-09-26 11:00PIAST II Stopnica1 - 4NIDZICA Dobiesławice
    ZORZA Czajków - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - KLONÓWKA Masłów
  • Kolejka 5
    2010-09-19 11:00GKS Szydłów2 - 1PIAST II Stopnica
    2010-09-19 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 3GOKiS MasłówWalkower
    2010-09-19 16:00KLONÓWKA Masłów2 - 2LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2010-09-19 16:00GRÓD WiślIca2 - 0ZORZA Czajków
    GTS Raków - pauzuje w kolejce
    ŹRÓDŁO Solec Zdrój - PAUZJE
  • Kolejka 4
    2010-09-12 11:00ZORZA Czajków1 - 4KLONÓWKA Masłów
    2010-09-12 11:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki2 - 1ŹRÓDŁO Solec Zdrój
    2010-09-12 11:00GOKiS Masłów3 - 1GKS Szydłów
    2010-09-12 13:30PIAST II Stopnica2 - 3GTS Raków
    GRÓD WiślIca - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - NIDZICA Dobiesławice
  • Kolejka 3
    2010-09-24 16:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój0 - 5ZORZA Czajków
    2010-09-05 11:00GTS Raków1 - 6GOKiS Masłów
    2010-09-05 11:00NIDZICA Dobiesławice2 - 0LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2010-09-05 17:00KLONÓWKA Masłów0 - 2GRÓD WiślIca
    PIAST II Stopnica - pauzuje w kolejce
    GKS Szydłów - PAUZJE
  • Kolejka 2
    2010-08-29 11:00GRÓD WiślIca3 - 0ŹRÓDŁO Solec ZdrójWalkower
    2010-08-29 11:00ZORZA Czajków2 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2010-08-29 11:00GOKiS Masłów5 - 0PIAST II StopnicaWalkower
    2010-08-29 17:00LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki2 - 1GKS Szydłów
    KLONÓWKA Masłów - pauzuje w kolejce
    PAUZJE - GTS Raków
  • Kolejka 1
    2010-08-22 11:00GTS Raków2 - 1LZS VICTORIA BIZON Kurozwęki
    2010-08-22 11:00GKS Szydłów0 - 5ZORZA Czajków
    2010-08-22 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 2GRÓD WiślIca
    2010-08-22 15:00ŹRÓDŁO Solec Zdrój0 - 3KLONÓWKA Masłów
    GOKiS Masłów - pauzuje w kolejce
    PIAST II Stopnica - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook