Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. VICTORIA Mniów 20 40 40 27
2. GRANAT II Skarżysko Kamienna 20 39 55 22
3. WICHER II Miedziana Góra 20 36 40 26
4. HEKO Czermno 20 34 39 28
5. ORLICZ II Suchedniów 20 34 38 28
6. TĘCZA Gowarczów 20 33 37 31
7. CZARNOVIA Kielce 20 32 32 35
8. LUBRZANKA II Kajetanów 20 21 29 42
9. POLONIA BIAŁOGON Kielce 20 19 33 39
10. OLIMP Serbinów 20 15 23 47
11. ULKS Łączna 20 9 22 69

Terminarz spotkań dla Klasa B gr. I

  • Kolejka 22
    2011-06-12 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 0ULKS Łączna
    2011-06-12 11:00OLIMP Serbinów2 - 1WICHER II Miedziana Góra
    2011-06-12 11:00CZARNOVIA Kielce1 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2011-06-12 11:00HEKO Czermno0 - 2VICTORIA Mniów
    2011-06-12 11:00ORLICZ II Suchedniów4 - 1LUBRZANKA II Kajetanów
    GRANAT II Skarżysko Kamienna - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 21
    2011-06-05 11:00VICTORIA Mniów3 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2011-06-05 11:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 0HEKO Czermno
    2011-06-05 11:00WICHER II Miedziana Góra2 - 1CZARNOVIA Kielce
    2011-06-05 11:00ULKS Łączna - OLIMP SerbinówWalkower obustronny
    2011-06-05 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 3 - 1TĘCZA Gowarczów
    LUBRZANKA II Kajetanów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 20
    2011-05-29 11:00OLIMP Serbinów0 - 2GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2011-05-29 11:00CZARNOVIA Kielce5 - 1ULKS Łączna
    2011-05-29 11:00HEKO Czermno1 - 0WICHER II Miedziana Góra
    2011-05-29 11:00ORLICZ II Suchedniów3 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2011-05-29 11:00LUBRZANKA II Kajetanów1 - 1VICTORIA Mniów
    TĘCZA Gowarczów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 19
    2011-05-22 11:00WICHER II Miedziana Góra3 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2011-05-22 11:00ULKS Łączna1 - 4HEKO Czermno
    2011-05-22 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 3 - 0CZARNOVIA Kielce
    2011-05-22 11:00TĘCZA Gowarczów5 - 1OLIMP Serbinów
    2011-05-22 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 3LUBRZANKA II Kajetanów
    VICTORIA Mniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 18
    2011-05-15 11:00CZARNOVIA Kielce3 - 1TĘCZA Gowarczów
    2011-05-15 11:00ORLICZ II Suchedniów4 - 0ULKS Łączna
    2011-05-15 16:00VICTORIA Mniów4 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2011-05-15 17:00HEKO Czermno2 - 1GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2011-05-14 11:00LUBRZANKA II Kajetanów2 - 3WICHER II Miedziana Góra
    OLIMP Serbinów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 17
    2011-05-08 11:00WICHER II Miedziana Góra4 - 1VICTORIA Mniów
    2011-05-08 11:00ULKS Łączna0 - 1LUBRZANKA II Kajetanów
    2011-05-08 11:00TĘCZA Gowarczów0 - 4HEKO CzermnoWalkower
    2011-05-08 11:00OLIMP Serbinów0 - 2CZARNOVIA Kielce
    2011-05-07 14:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 0 - 1ORLICZ II Suchedniów
    POLONIA BIAŁOGON Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 16
    2011-05-01 11:00ORLICZ II Suchedniów1 - 2TĘCZA Gowarczów
    2011-05-01 11:00LUBRZANKA II Kajetanów0 - 3GRANAT II Skarżysko Kamienna Walkower
    2011-05-01 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 3WICHER II Miedziana Góra
    2011-04-30 16:00HEKO Czermno1 - 0OLIMP Serbinów
    2011-04-30 16:00VICTORIA Mniów5 - 2ULKS Łączna
    CZARNOVIA Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 15
    2011-04-23 11:00ULKS Łączna1 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2011-04-23 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 0LUBRZANKA II KajetanówWalkower
    2011-04-23 11:00OLIMP Serbinów0 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2011-04-23 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 3HEKO Czermno
    2011-04-23 14:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 3 - 0VICTORIA Mniów
    WICHER II Miedziana Góra - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 14
    2011-04-17 11:00ORLICZ II Suchedniów0 - 1CZARNOVIA Kielce
    2011-04-17 11:00WICHER II Miedziana Góra3 - 1ULKS Łączna
    2011-04-17 16:00VICTORIA Mniów3 - 1TĘCZA Gowarczów
    2011-04-17 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2011-04-16 11:00LUBRZANKA II Kajetanów4 - 0OLIMP Serbinów
    HEKO Czermno - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13
    2011-04-10 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2011-04-10 11:00OLIMP Serbinów2 - 3VICTORIA Mniów
    2011-04-10 11:00CZARNOVIA Kielce3 - 0LUBRZANKA II KajetanówWalkower
    2011-04-10 11:00HEKO Czermno2 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2011-04-10 16:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 0 - 1WICHER II Miedziana Góra
    ULKS Łączna - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 12
    2011-04-03 11:00WICHER II Miedziana Góra1 - 2TĘCZA Gowarczów
    2011-04-03 11:00ULKS Łączna3 - 5GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2011-04-03 15:00LUBRZANKA II Kajetanów0 - 5HEKO Czermno
    2011-04-03 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 2OLIMP Serbinów
    2011-04-03 16:00VICTORIA Mniów3 - 1CZARNOVIA Kielce
    ORLICZ II Suchedniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 11
    2010-10-31 11:00ULKS Łączna1 - 0TĘCZA Gowarczów
    2010-10-31 11:00WICHER II Miedziana Góra4 - 1OLIMP Serbinów
    2010-10-31 11:00LUBRZANKA II Kajetanów3 - 0ORLICZ II SuchedniówWalkower
    2010-10-31 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2CZARNOVIA Kielce
    2010-10-31 13:00VICTORIA Mniów0 - 3HEKO CzermnoWalkower
    GRANAT II Skarżysko Kamienna - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10
    2010-10-24 11:00HEKO Czermno0 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2010-10-24 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 1WICHER II Miedziana Góra
    2010-10-24 11:00OLIMP Serbinów4 - 1ULKS Łączna
    2010-10-24 11:00TĘCZA Gowarczów0 - 3GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2010-10-24 14:00ORLICZ II Suchedniów2 - 2VICTORIA Mniów
    LUBRZANKA II Kajetanów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9
    2010-10-17 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 0 - 1OLIMP Serbinów
    2010-10-17 11:00ULKS Łączna2 - 3CZARNOVIA Kielce
    2010-10-17 11:00WICHER II Miedziana Góra2 - 1HEKO Czermno
    2010-10-17 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2010-10-17 15:00VICTORIA Mniów1 - 0LUBRZANKA II Kajetanów
    TĘCZA Gowarczów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8
    2010-10-10 11:00HEKO Czermno3 - 0ULKS Łączna
    2010-10-10 11:00OLIMP Serbinów2 - 5TĘCZA Gowarczów
    2010-10-09 11:00LUBRZANKA II Kajetanów1 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2010-10-09 11:00ORLICZ II Suchedniów2 - 1WICHER II Miedziana Góra
    2010-10-09 15:00CZARNOVIA Kielce1 - 6GRANAT II Skarżysko Kamienna
    VICTORIA Mniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7
    2010-10-03 11:00TĘCZA Gowarczów4 - 0CZARNOVIA Kielce
    2010-10-03 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 5 - 3HEKO Czermno
    2010-10-03 11:00ULKS Łączna2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2010-10-03 11:00WICHER II Miedziana Góra3 - 0LUBRZANKA II KajetanówWalkower
    2010-10-03 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1VICTORIA Mniów
    OLIMP Serbinów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6
    2010-09-26 11:00HEKO Czermno0 - 0TĘCZA Gowarczów
    2010-09-26 11:00CZARNOVIA Kielce3 - 0OLIMP SerbinówWalkower
    2010-09-26 16:00VICTORIA Mniów1 - 1WICHER II Miedziana Góra
    2010-09-25 11:00LUBRZANKA II Kajetanów6 - 1ULKS Łączna
    2010-09-25 11:00ORLICZ II Suchedniów1 - 1GRANAT II Skarżysko Kamienna
    POLONIA BIAŁOGON Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5
    2010-09-19 11:00OLIMP Serbinów2 - 3HEKO Czermno
    2010-09-19 11:00TĘCZA Gowarczów0 - 0ORLICZ II Suchedniów
    2010-09-19 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 2 - 1LUBRZANKA II Kajetanów
    2010-09-19 11:00ULKS Łączna1 - 3VICTORIA Mniów
    2010-09-19 11:00WICHER II Miedziana Góra1 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    CZARNOVIA Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4
    2010-09-22 16:00LUBRZANKA II Kajetanów3 - 3TĘCZA Gowarczów
    2010-09-12 11:00HEKO Czermno1 - 1CZARNOVIA Kielce
    2010-09-12 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce4 - 2ULKS Łączna
    2010-09-11 15:00ORLICZ II Suchedniów2 - 1OLIMP Serbinów
    2010-09-11 17:00VICTORIA Mniów2 - 1GRANAT II Skarżysko Kamienna
    WICHER II Miedziana Góra - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 3
    2010-09-15 16:00CZARNOVIA Kielce0 - 3ORLICZ II Suchedniów
    2010-09-15 16:00OLIMP Serbinów2 - 3LUBRZANKA II Kajetanów
    2010-09-05 11:00TĘCZA Gowarczów2 - 1VICTORIA Mniów
    2010-09-05 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 4 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2010-09-05 11:00ULKS Łączna2 - 1WICHER II Miedziana Góra
    HEKO Czermno - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 2
    2010-08-29 11:00WICHER II Miedziana Góra2 - 2GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2010-08-29 11:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 2TĘCZA Gowarczów
    2010-08-29 11:00LUBRZANKA II Kajetanów0 - 3CZARNOVIA KielceWalkower
    2010-08-29 11:00ORLICZ II Suchedniów6 - 3HEKO Czermno
    2010-08-28 17:30VICTORIA Mniów1 - 0OLIMP Serbinów
    ULKS Łączna - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1
    2010-08-22 11:00HEKO Czermno0 - 0LUBRZANKA II Kajetanów
    2010-08-22 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 3VICTORIA Mniów
    2010-08-22 11:00OLIMP Serbinów3 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2010-08-22 11:00TĘCZA Gowarczów2 - 3WICHER II Miedziana Góra
    2010-08-22 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 10 - 1ULKS Łączna
    ORLICZ II Suchedniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook