Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS Nowiny (RW) 14 31 33 7
2. ZENIT Chmielnik (RW) 14 31 42 18
3. NAPRZÓD Jędrzejów (RW) 14 26 50 22
4. KS NIDA Sobków (RW) 14 19 36 37
5. MGTS Działoszyce (RW) 14 19 35 47
6. UNIA Sędziszów (RW) 14 16 17 23
7. PKS ARKA Kluczewsko (RW) 14 15 25 30
8. PIASKOWIANKA Piaski (RW) 14 6 10 64

Terminarz spotkań dla Kielce: D1 Młodzik "St.2004 LicencyjnaA6" Grupa 6 (RW)

  • Kolejka 14 w dn. 2017-06-17
    2017-06-17 10:00UNIA Sędziszów (RW)3 - 0PIASKOWIANKA Piaski (RW)
    2017-06-17 10:30ZENIT Chmielnik (RW)3 - 2PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-06-17 10:30GKS Nowiny (RW)2 - 1KS NIDA Sobków (RW)
    2017-06-16 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)9 - 2MGTS Działoszyce (RW)
  • Kolejka 13 w dn. 2017-06-10
    2017-06-10 09:30PIASKOWIANKA Piaski (RW)3 - 1ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-06-10 10:00MGTS Działoszyce (RW)3 - 0UNIA Sędziszów (RW)
    2017-06-10 10:00KS NIDA Sobków (RW)1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-06-09 17:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)1 - 3GKS Nowiny (RW)
  • Kolejka 12 w dn. 2017-06-03
    2017-06-06 17:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)2 - 1PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-06-03 09:30UNIA Sędziszów (RW)0 - 1ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-06-03 10:00MGTS Działoszyce (RW)3 - 5KS NIDA Sobków (RW)
    2017-06-02 17:30GKS Nowiny (RW)7 - 0PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 11 w dn. 2017-05-30
    2017-05-30 17:00KS NIDA Sobków (RW)6 - 0UNIA Sędziszów (RW)
    2017-05-30 17:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)2 - 3MGTS Działoszyce (RW)
    2017-05-30 17:00PIASKOWIANKA Piaski (RW)0 - 8NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-05-30 17:00ZENIT Chmielnik (RW)0 - 4GKS Nowiny (RW)
  • Kolejka 10 w dn. 2017-05-27
    2017-05-27 10:00UNIA Sędziszów (RW)0 - 1GKS Nowiny (RW)
    2017-05-27 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)2 - 0ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-05-27 10:00KS NIDA Sobków (RW)4 - 2PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-05-25 17:30MGTS Działoszyce (RW)10 - 1PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2017-05-20
    2017-05-20 09:30ZENIT Chmielnik (RW)6 - 1MGTS Działoszyce (RW)
    2017-05-20 09:30GKS Nowiny (RW)1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-05-20 10:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)0 - 1UNIA Sędziszów (RW)
    2017-05-20 10:00KS NIDA Sobków (RW)6 - 0PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2017-05-13
    2017-05-22 17:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)3 - 0PIASKOWIANKA Piaski (RW)
    2017-05-13 10:00UNIA Sędziszów (RW)1 - 2NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-05-13 10:00MGTS Działoszyce (RW)2 - 1GKS Nowiny (RW)
    2017-05-13 10:00KS NIDA Sobków (RW)1 - 4ZENIT Chmielnik (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2017-05-06
    2017-05-08 17:30MGTS Działoszyce (RW)1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-05-06 09:30PIASKOWIANKA Piaski (RW)2 - 0UNIA Sędziszów (RW)
    2017-05-06 10:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)0 - 5ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-05-06 10:00KS NIDA Sobków (RW)0 - 0GKS Nowiny (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2017-04-29
    2017-06-20 18:00UNIA Sędziszów (RW)2 - 4MGTS Działoszyce (RW)
    2017-06-15 09:00GKS Nowiny (RW)1 - 0PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-06-12 16:30NAPRZÓD Jędrzejów (RW)11 - 0KS NIDA Sobków (RW)
    2017-06-07 17:00ZENIT Chmielnik (RW)7 - 1PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2017-04-22
    2017-04-22 09:30ZENIT Chmielnik (RW)3 - 0UNIA Sędziszów (RW)
    2017-04-22 09:30PIASKOWIANKA Piaski (RW)0 - 5GKS Nowiny (RW)Walkower
    2017-04-22 10:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)5 - 3NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-04-22 10:00KS NIDA Sobków (RW)4 - 3MGTS Działoszyce (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2017-04-18
    2017-06-14 18:00UNIA Sędziszów (RW)3 - 0KS NIDA Sobków (RW)Walkower
    2017-06-12 17:00GKS Nowiny (RW)0 - 0ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-05-17 17:30MGTS Działoszyce (RW)0 - 4PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-05-04 17:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)5 - 1PIASKOWIANKA Piaski (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2017-04-13
    2017-04-13 12:00ZENIT Chmielnik (RW)2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2017-04-13 12:00PIASKOWIANKA Piaski (RW)1 - 2MGTS Działoszyce (RW)
    2017-04-13 12:00PKS ARKA Kluczewsko (RW)2 - 1KS NIDA Sobków (RW)
    2017-04-13 17:00GKS Nowiny (RW)0 - 0UNIA Sędziszów (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2017-04-08
    2017-04-08 09:30PIASKOWIANKA Piaski (RW)0 - 4KS NIDA Sobków (RW)
    2017-04-08 10:00UNIA Sędziszów (RW)3 - 0PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-04-08 10:00MGTS Działoszyce (RW)0 - 6ZENIT Chmielnik (RW)
    2017-04-07 17:30NAPRZÓD Jędrzejów (RW)1 - 3GKS Nowiny (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2017-04-01
    2017-04-01 09:30GKS Nowiny (RW)5 - 1MGTS Działoszyce (RW)
    2017-04-01 10:00ZENIT Chmielnik (RW)4 - 3KS NIDA Sobków (RW)
    2017-04-01 10:00PIASKOWIANKA Piaski (RW)1 - 3PKS ARKA Kluczewsko (RW)
    2017-04-01 11:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)1 - 4UNIA Sędziszów (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook