Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA Kielce (RW) 12 33 50 5
2. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) 12 30 38 12
3. UKS CELSIUM Skarżysko (RW) 12 24 18 13
4. WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) 12 12 13 25
5. JUVENTA Starachowice (RW) 12 12 12 34
6. ORLĘTA Kielce (RW) 12 9 16 32
7. TS 1946 NIDA Pińczów (RW) 12 6 10 36

Terminarz spotkań dla D1 Młodzik (RW) "Gr.Finałowa 2004"

  • Kolejka 14 w dn. 2017-06-17
    2017-06-17 10:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    2017-06-13 18:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)1 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2017-06-13 18:00ORLĘTA Kielce (RW)0 - 4KKP KORONA Kielce (RW)
    JUVENTA Starachowice (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2017-06-10
    2017-06-10 10:00KKP KORONA Kielce (RW)2 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2017-06-10 10:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)5 - 1JUVENTA Starachowice (RW)
    2017-06-10 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)3 - 0UKS CELSIUM Skarżysko (RW)
    ORLĘTA Kielce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2017-06-03
    2017-06-06 16:00JUVENTA Starachowice (RW)1 - 5KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2017-06-03 16:00ORLĘTA Kielce (RW)4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    2017-06-02 16:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)1 - 2UKS CELSIUM Skarżysko (RW)
    KKP KORONA Kielce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 11
    2017-05-30 17:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)0 - 4KKP KORONA Kielce (RW)
    2017-05-30 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)5 - 0ORLĘTA Kielce (RW)
    2017-05-30 17:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)3 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2017-05-27
    2017-05-28 10:00ORLĘTA Kielce (RW)0 - 3UKS CELSIUM Skarżysko (RW)Walkower
    2017-05-27 10:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)1 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2017-05-27 13:00KKP KORONA Kielce (RW)4 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-05-20
    2017-05-21 11:00JUVENTA Starachowice (RW)2 - 0ORLĘTA Kielce (RW)
    2017-05-20 14:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)1 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2017-05-19 16:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)1 - 0KKP KORONA Kielce (RW)
    KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2017-05-13
    2017-05-14 11:30KKP KORONA Kielce (RW)9 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2017-05-14 13:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)1 - 6ORLĘTA Kielce (RW)
    2017-05-13 09:30TS 1946 NIDA Pińczów (RW)0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    UKS CELSIUM Skarżysko (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2017-05-06
    2017-05-24 16:00TS 1946 NIDA Pińczów (RW)0 - 5UKS CELSIUM Skarżysko (RW)
    2017-05-08 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)6 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2017-05-07 10:00KKP KORONA Kielce (RW)8 - 1ORLĘTA Kielce (RW)
    JUVENTA Starachowice (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2017-04-29
    2017-06-14 16:30JUVENTA Starachowice (RW)1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    2017-04-30 10:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2017-04-30 12:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)0 - 3KKP KORONA Kielce (RW)
    ORLĘTA Kielce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2017-04-22
    2017-04-22 09:30TS 1946 NIDA Pińczów (RW)2 - 1ORLĘTA Kielce (RW)
    2017-04-22 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 1JUVENTA Starachowice (RW)
    2017-04-22 15:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)1 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    KKP KORONA Kielce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4
    2017-06-07 16:00KKP KORONA Kielce (RW)7 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    2017-05-24 16:30ORLĘTA Kielce (RW)1 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2017-05-16 16:00JUVENTA Starachowice (RW)4 - 0UKS CELSIUM Skarżysko (RW)
    WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2017-04-13
    2017-04-13 11:00JUVENTA Starachowice (RW)1 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2017-04-13 11:00UKS CELSIUM Skarżysko (RW)2 - 0ORLĘTA Kielce (RW)
    2017-04-13 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)0 - 2KKP KORONA Kielce (RW)
    TS 1946 NIDA Pińczów (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2017-04-08
    2017-04-09 13:00KKP KORONA Kielce (RW)3 - 0UKS CELSIUM Skarżysko (RW)
    2017-04-08 12:00ORLĘTA Kielce (RW)3 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2017-04-08 16:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)4 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2017-04-01
    2017-04-02 14:00ORLĘTA Kielce (RW)0 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (RW)
    2017-04-01 09:30JUVENTA Starachowice (RW)1 - 4KKP KORONA Kielce (RW)
    2017-04-01 12:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów (RW)
    UKS CELSIUM Skarżysko (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook