Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AP SKS STAR STARACHOWICE (RW) 8 21 23 8
2. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) 8 17 22 8
3. GKS Rudki (RW) 8 13 20 15
4. POLANIE Pierzchnica (RW) 8 7 15 25
5. ORLICZ Suchedniów (RW) 8 0 6 30

Terminarz spotkań dla Kielce: C2 Trampkarz "2003 Licencyjna D10" Grupa 10 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2017-06-10
    2017-06-10 09:00POLANIE Pierzchnica (RW)1 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2017-06-10 11:00GKS Rudki (RW)2 - 0ORLICZ Suchedniów (RW)
    AP SKS STAR STARACHOWICE (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2017-06-03
    2017-06-03 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)2 - 2GKS Rudki (RW)
    2017-06-03 14:00AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)5 - 1POLANIE Pierzchnica (RW)
    ORLICZ Suchedniów (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2017-05-27
    2017-05-28 10:00AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)3 - 1ORLICZ Suchedniów (RW)
    2017-05-27 13:00POLANIE Pierzchnica (RW)1 - 4GKS Rudki (RW)
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2017-05-20
    2017-05-20 09:30ORLICZ Suchedniów (RW)1 - 5POLANIE Pierzchnica (RW)
    2017-05-20 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)1 - 0AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)
    GKS Rudki (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6
    2017-05-13 09:30ORLICZ Suchedniów (RW)0 - 4SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2017-05-13 10:00AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)4 - 2GKS Rudki (RW)
    POLANIE Pierzchnica (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2017-05-06
    2017-05-07 09:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)8 - 2POLANIE Pierzchnica (RW)
    2017-05-06 09:30ORLICZ Suchedniów (RW)2 - 7GKS Rudki (RW)
    AP SKS STAR STARACHOWICE (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2017-04-29
    2017-06-16 11:00GKS Rudki (RW)1 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2017-04-29 14:00POLANIE Pierzchnica (RW)1 - 3AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)
    ORLICZ Suchedniów (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2017-04-22
    2017-06-13 17:30ORLICZ Suchedniów (RW)1 - 3AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)
    2017-04-22 11:00GKS Rudki (RW)2 - 1POLANIE Pierzchnica (RW)
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2017-04-08
    2017-06-21 17:30AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)2 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2017-04-08 14:00POLANIE Pierzchnica (RW)3 - 1ORLICZ Suchedniów (RW)
    GKS Rudki (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1
    2017-04-01 09:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)3 - 0ORLICZ Suchedniów (RW)
    2017-04-01 11:00GKS Rudki (RW)0 - 3AP SKS STAR STARACHOWICE (RW)
    POLANIE Pierzchnica (RW) - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook