Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. GKS Nowiny 5 12 14 7
3. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 5 12 14 14
4. ZDRÓJ Busko Zdrój 4 10 10 3
5. TS 1946 NIDA Pińczów 4 9 12 8
6. ŁKS Łagów 4 9 8 6
7. KORONA II SA Kielce 4 9 7 10
8. LUBRZANKA Kajetanów 3 6 10 3
9. ALIT Ożarów 3 6 7 10
10. MKS NEPTUN Końskie 3 6 8 2
11. MORAVIA Morawica 3 6 7 4
12. ORLICZ Suchedniów 3 6 5 3
13. ŚWIT Ćmielów 3 6 6 4
14. SAMSON Samsonów 3 6 6 5
15. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 3 4 8 8
16. ŁYSICA Bodzentyn 3 4 5 5
17. WICHER Miedziana Góra 3 4 4 6
18. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 3 6 4
19. HETMAN Włoszczowa 2 3 4 4
20. KAMIENNA Brody 2 3 3 4
21. STAL Kunów 2 3 8 4
22. VICTORIA 2015 SKALBMIERZ 2 3 5 5
23. POLANIE Pierzchnica 2 3 4 4
24. SPARTA Dwikozy 2 3 3 3
25. ZENIT Chmielnik 2 3 2 2
26. ŁOPUSZAŃSKI KS 2 3 4 5
27. PIAST Stopnica 2 3 4 6
28. LKS Bolmin 2 3 2 4
29. GRÓD Ćmińsk 2 3 3 7
30. UKS BAĆKOWICE 2 3 3 3
31. BUCOVIA Bukowa 2 3 6 5
32. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 2 3 4 6
33. POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 1 2 2
34. PARTYZANT Radoszyce 1 1 1 1
35. UKS SPARTA DALESZYCE 0 0 0 0
36. LECHIA Strawczyn 1 0 3 4
37. WISŁA Sandomierz 1 0 2 3
38. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 1 0 2 3
39. NAPRZÓD Jędrzejów 1 0 2 3
40. ORLĘTA Kielce 1 0 1 2
41. GRANAT Skarżysko Kamienna 1 0 1 2
42. CZARNI Połaniec 1 0 1 2
43. ASTRA Piekoszów 1 0 1 2
44. KP KSZO II 1929 Ostrowiec Św. 1 0 0 1
45. WIERNA Małogoszcz 1 0 2 4
46. UNIA Sędziszów 1 0 2 4
47. SPARTA Kazimierza Wielka 1 0 2 4
48. NIDZIANKA Bieliny 1 0 2 4
49. NIDA Oksa 1 0 2 4
50. ZIELEŃ Żelisławice 1 0 0 2
51. STAR Starachowice 1 0 0 2
52. KS NIDA SOBKÓW 1 0 0 2
53. GKS IMIELNO 1 0 0 2
54. ZRYW Zbigniewice 1 0 0 3
55. WISŁA Nowy Korczyn 1 0 0 3
56. OKS Opatów 1 0 0 3
57. NIDZICA Dobiesławice 1 0 0 3
58. SKAŁA Tumlin 1 0 1 5
59. RADIATOR$ STĄPORKÓW 1 0 0 4
60. GKS Rudki 1 0 0 4
61. GKS OBRAZÓW 1 0 2 7

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "Świętokrzyski ZPN"

  • Kolejka 7 w dn. 2017-06-07
    2017-06-21 17:00KORONA II SA Kielce0 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 6 w dn. 2017-05-10
    2017-05-24 17:00KORONA II SA Kielce3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2017-05-17 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.9 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 5 w dn. 2017-04-12
    2017-04-12 16:30ŁYSICA Bodzentyn1 - 1ZDRÓJ Busko Zdrój
    2017-04-12 16:30ŁKS Łagów0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2017-04-12 16:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2017-04-05 16:30GKS Nowiny0 - 3KORONA II SA Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2016-11-19
    2016-11-20 12:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 2WISŁA Sandomierz
    2016-11-19 12:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2016-11-19 12:00MKS NEPTUN Końskie0 - 1KORONA II SA Kielce
    2016-11-19 12:00GKS Nowiny3 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-11-19 12:00ZDRÓJ Busko Zdrój4 - 2WIERNA Małogoszcz
    2016-11-19 12:00ŁKS Łagów2 - 1CZARNI Połaniec
    2016-11-19 12:00ALIT Ożarów0 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2016-11-19 12:30TS 1946 NIDA Pińczów2 - 1MORAVIA Morawica
  • Kolejka 3 w dn. 2016-10-12
    2016-10-26 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3ŁKS Łagów
    2016-10-12 15:00SAMSON Samsonów0 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2016-10-12 15:00GKS Nowiny3 - 0HETMAN Włoszczowa
    2016-10-12 15:00ORLICZ Suchedniów0 - 3ZDRÓJ Busko ZdrójWalkower
    2016-10-12 15:00WICHER Miedziana Góra1 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2016-10-12 15:00KAMIENNA Brody1 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2016-10-12 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn3 - 4TS 1946 NIDA Pińczów
    2016-10-12 15:00ŚWIT Ćmielów2 - 3ALIT Ożarów
    2016-10-12 15:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 4MORAVIA Morawica
  • Kolejka 2 w dn. 2016-09-28
    2016-09-28 15:30SAMSON Samsonów4 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2016-09-28 15:30POLANIE Pierzchnica0 - 2ZDRÓJ Busko Zdrój
    2016-09-28 15:30GRÓD Ćmińsk1 - 7LUBRZANKA Kajetanów
    2016-09-28 15:30WICHER Miedziana Góra1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2016-09-28 15:30BUCOVIA Bukowa1 - 4HETMAN Włoszczowa
    2016-09-28 15:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2016-09-28 15:30LKS Bolmin0 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2016-09-28 15:30GKS Nowiny4 - 2UNIA Sędziszów
    2016-09-28 15:30ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2016-09-28 15:30SPARTA Dwikozy2 - 3ŁKS Łagów
    2016-09-28 15:30KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 6KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2016-09-28 15:30PIAST Stopnica1 - 6OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2016-09-28 15:30ŚWIT Ćmielów2 - 1STAL Kunów
    2016-09-28 15:30GKS Rudki0 - 4ALIT Ożarów
    2016-09-28 15:30UKS BAĆKOWICE1 - 2KAMIENNA Brody
    2016-09-28 15:30VICTORIA 2015 SKALBMIERZ2 - 5TS 1946 NIDA Pińczów
    2016-09-27 15:30ZENIT Chmielnik0 - 2MORAVIA Morawica
  • Kolejka 1 w dn. 2016-09-07
    2016-09-14 16:30NIDZICA Dobiesławice0 - 3PIAST StopnicaWalkower
    2016-09-07 16:30SAMSON Samsonów2 - 1ASTRA Piekoszów
    2016-09-07 16:30NIDA Oksa2 - 4POLANIE Pierzchnica
    2016-09-07 16:30KS NIDA SOBKÓW0 - 2GRÓD Ćmińsk
    2016-09-07 16:30SKAŁA Tumlin1 - 5BUCOVIA Bukowa
    2016-09-07 16:30GKS IMIELNO0 - 2ZENIT Chmielnik
    2016-09-07 16:30POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2016-09-07 16:30LKS Bolmin2 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2016-09-07 16:30RADIATOR$ STĄPORKÓW0 - 4GKS Nowiny
    2016-09-07 16:30ŁOPUSZAŃSKI KS 4 - 3LECHIA Strawczyn
    2016-09-07 16:30KP KSZO II 1929 Ostrowiec Św.0 - 1SPARTA Dwikozy
    2016-09-07 16:30ZRYW Zbigniewice0 - 3KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2016-09-07 16:30ŚWIT Ćmielów2 - 0STAR Starachowice
    2016-09-07 16:30OKS Opatów0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2016-09-07 16:30UKS BAĆKOWICE2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2016-09-07 16:30VICTORIA 2015 SKALBMIERZ3 - 0WISŁA Nowy KorczynWalkower
    2016-09-06 16:30ORLĘTA Kielce1 - 2WICHER Miedziana Góra
    2016-09-06 16:30GKS OBRAZÓW2 - 7STAL Kunów
« wstecz
 
 
 
Facebook