Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. SPARTA Dwikozy 16 38 62 22
2. GKS GÓRNO 16 33 54 30
3. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 16 31 41 22
4. STAL Kunów 16 30 46 29
5. NIDZIANKA Bieliny 16 26 56 23
6. GKS Rudki 16 18 34 66
7. ARKA Pawłów 16 17 42 44
8. CUKROWNIK Włostów 16 7 19 67
9. VITALPOL SOLEC ZDRÓJ 16 2 8 65

Terminarz spotkań dla Sandomierz: A1 Junior "Kl. O Jun.St.Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 18 w dn. 2017-06-03
    2017-06-07 17:00NIDZIANKA Bieliny0 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2017-06-03 11:00GKS GÓRNO0 - 2SPARTA Dwikozy
    2017-06-03 13:00STAL Kunów3 - 0ARKA Pawłów
    GKS Rudki - PAUZJE
    CUKROWNIK Włostów3 - 0VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 17 w dn. 2017-05-27
    2017-05-27 13:00NIDZIANKA Bieliny4 - 0ARKA Pawłów
    2017-05-27 13:00SPARTA Dwikozy4 - 0STAL Kunów
    2017-05-27 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce4 - 2GKS Rudki
    VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower0 - 3GKS GÓRNOWalkower
    PAUZJE - CUKROWNIK Włostów
  • Kolejka 16 w dn. 2017-05-20
    2017-05-20 11:00SPARTA Dwikozy7 - 5ARKA Pawłów
    2017-05-20 13:00NIDZIANKA Bieliny10 - 0GKS RudkiWalkower
    2017-05-20 13:00CUKROWNIK Włostów1 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    GKS GÓRNO - PAUZJE
    STAL Kunów3 - 0VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 15 w dn. 2017-05-13
    2017-05-13 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 3GKS GÓRNOWalkower
    2017-05-13 13:00SPARTA Dwikozy4 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2017-05-13 13:00GKS Rudki5 - 3CUKROWNIK Włostów
    VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower0 - 3ARKA PawłówWalkower
    PAUZJE - STAL Kunów
  • Kolejka 14 w dn. 2017-05-06
    2017-05-06 11:00GKS GÓRNO6 - 3GKS Rudki
    2017-05-06 13:00NIDZIANKA Bieliny10 - 0CUKROWNIK Włostów
    2017-05-06 13:00STAL Kunów4 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    ARKA Pawłów - PAUZJE
    SPARTA Dwikozy3 - 0VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 13 w dn. 2017-04-29
    2017-05-10 18:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 2ARKA Pawłów
    2017-05-03 11:00GKS Rudki1 - 4STAL Kunów
    2017-04-29 13:00CUKROWNIK Włostów0 - 4GKS GÓRNO
    VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower0 - 3NIDZIANKA BielinyWalkower
    PAUZJE - SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 12 w dn. 2017-04-22
    2017-06-10 13:00ARKA Pawłów3 - 4GKS Rudki
    2017-04-22 13:00NIDZIANKA Bieliny3 - 3GKS GÓRNO
    2017-04-22 13:00STAL Kunów3 - 0CUKROWNIK WłostówWalkower
    2017-04-22 13:00SPARTA Dwikozy1 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2017-04-08
    2017-04-09 13:30CUKROWNIK Włostów0 - 4ARKA Pawłów
    2017-04-08 13:00GKS Rudki1 - 4SPARTA Dwikozy
    2017-04-08 13:00GKS GÓRNO5 - 5STAL Kunów
    2017-04-08 14:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce4 - 2VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
    PAUZJE - NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 10 w dn. 2017-04-01
    2017-04-01 13:00NIDZIANKA Bieliny5 - 0STAL Kunów
    2017-04-01 13:00ARKA Pawłów2 - 4GKS GÓRNO
    2017-04-01 13:00SPARTA Dwikozy3 - 1CUKROWNIK Włostów
    2017-04-01 13:00VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower1 - 5GKS Rudki
    PAUZJE - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
  • Kolejka 9 w dn. 2016-10-29
    2016-11-06 11:00ARKA Pawłów - STAL KunówWalkower obustronny
    2016-10-29 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce3 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2016-10-29 13:00VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower1 - 1CUKROWNIK Włostów
    2016-10-29 14:00SPARTA Dwikozy2 - 4GKS GÓRNO
    PAUZJE - GKS Rudki
  • Kolejka 8 w dn. 2016-10-22
    2016-11-12 13:00GKS Rudki0 - 4SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-10-23 11:00NIDZIANKA Bieliny0 - 3ARKA Pawłów
    2016-10-22 11:00STAL Kunów0 - 0SPARTA Dwikozy
    2016-10-22 13:00GKS GÓRNO2 - 0VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
    CUKROWNIK Włostów - PAUZJE
  • Kolejka 7 w dn. 2016-10-15
    2016-10-15 10:00SPARTA Dwikozy6 - 1ARKA Pawłów
    2016-10-15 13:00GKS Rudki0 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2016-10-15 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce7 - 0CUKROWNIK Włostów
    2016-10-15 13:00VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower1 - 6STAL Kunów
    PAUZJE - GKS GÓRNO
  • Kolejka 6 w dn. 2016-10-08
    2016-11-13 13:00ARKA Pawłów11 - 1VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
    2016-10-09 13:00CUKROWNIK Włostów2 - 6GKS Rudki
    2016-10-08 13:00NIDZIANKA Bieliny0 - 2SPARTA Dwikozy
    2016-10-08 13:00GKS GÓRNO1 - 5SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    STAL Kunów - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2016-10-01
    2016-10-01 13:00CUKROWNIK Włostów2 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2016-10-01 13:00GKS Rudki1 - 3GKS GÓRNO
    2016-10-01 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1STAL Kunów
    2016-10-01 13:00VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower1 - 3SPARTA Dwikozy
    PAUZJE - ARKA Pawłów
  • Kolejka 4 w dn. 2016-09-24
    2016-09-24 11:00ARKA Pawłów3 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-09-24 13:00NIDZIANKA Bieliny11 - 0VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
    2016-09-24 13:00GKS GÓRNO7 - 0CUKROWNIK Włostów
    2016-09-24 15:15STAL Kunów4 - 0GKS Rudki
    SPARTA Dwikozy - PAUZJE
  • Kolejka 3 w dn. 2016-09-17
    2016-10-05 15:00CUKROWNIK Włostów1 - 6STAL Kunów
    2016-09-17 10:00GKS GÓRNO1 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2016-09-17 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce4 - 1SPARTA Dwikozy
    2016-09-17 13:00GKS Rudki1 - 0ARKA Pawłów
    PAUZJE - VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka 2 w dn. 2016-09-10
    2016-09-10 10:00ARKA Pawłów3 - 3CUKROWNIK Włostów
    2016-09-10 13:00VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower0 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-09-10 13:00STAL Kunów3 - 3GKS GÓRNO
    2016-09-10 15:00SPARTA Dwikozy15 - 1GKS Rudki
    NIDZIANKA Bieliny - PAUZJE
  • Kolejka 1 w dn. 2016-09-03
    2016-11-05 11:00GKS Rudki4 - 1VITALPOL SOLEC ZDRÓJ - drużyna wycofana, walkower
    2016-09-07 17:00STAL Kunów4 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2016-09-03 10:00GKS GÓRNO5 - 2ARKA Pawłów
    2016-09-03 15:00CUKROWNIK Włostów2 - 5SPARTA Dwikozy
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook