Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA Kielce (F1-6) 10 30 76 1
2. ORLĘTA Kielce (F1-6) 10 19 26 13
3. JUVENTA Starachowice (F1-6) 10 14 20 25
4. GKS Nowiny (F1-6) 10 9 12 27
5. WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6) 10 7 8 33
6. ALIT Ożarów (F1-6) 10 6 6 55

Terminarz spotkań dla C2 Trampkarz (RW) "Gr.Finałowa 2002"

  • Kolejka 10 w dn. 2016-06-11
    2016-06-12 13:00ORLĘTA Kielce (F1-6)5 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)
    2016-06-11 11:00GKS Nowiny (F1-6)1 - 2JUVENTA Starachowice (F1-6)
    2016-06-11 11:00ALIT Ożarów (F1-6)0 - 16KKP KORONA Kielce (F1-6)
  • Kolejka 9 w dn. 2016-06-04
    2016-06-05 11:00JUVENTA Starachowice (F1-6)2 - 2ORLĘTA Kielce (F1-6)
    2016-06-05 12:00KKP KORONA Kielce (F1-6)7 - 1GKS Nowiny (F1-6)
    2016-06-04 12:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)1 - 2ALIT Ożarów (F1-6)
  • Kolejka 8 w dn. 2016-05-28
    2016-05-28 09:30GKS Nowiny (F1-6)0 - 3ORLĘTA Kielce (F1-6)
    2016-05-28 11:00KKP KORONA Kielce (F1-6)9 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)
    2016-05-25 17:00ALIT Ożarów (F1-6)1 - 2JUVENTA Starachowice (F1-6)
  • Kolejka 7 w dn. 2016-05-21
    2016-05-21 11:00ORLĘTA Kielce (F1-6)5 - 0ALIT Ożarów (F1-6)
    2016-05-21 13:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)2 - 1GKS Nowiny (F1-6)
    2016-05-21 15:00JUVENTA Starachowice (F1-6)0 - 6KKP KORONA Kielce (F1-6)
  • Kolejka 6 w dn. 2016-05-14
    2016-06-15 16:30GKS Nowiny (F1-6) - ALIT Ożarów (F1-6)Walkower obustronny
    2016-05-14 11:00KKP KORONA Kielce (F1-6)4 - 0ORLĘTA Kielce (F1-6)
    2016-05-14 12:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)1 - 1JUVENTA Starachowice (F1-6)
  • Kolejka 5 w dn. 2016-05-07
    2016-05-08 12:00KKP KORONA Kielce (F1-6)10 - 0ALIT Ożarów (F1-6)
    2016-05-07 13:00JUVENTA Starachowice (F1-6)1 - 4GKS Nowiny (F1-6)
    2016-05-07 16:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)1 - 0ORLĘTA Kielce (F1-6)
  • Kolejka 4 w dn. 2016-04-30
    2016-04-30 09:30ORLĘTA Kielce (F1-6)2 - 1JUVENTA Starachowice (F1-6)
    2016-04-30 11:00GKS Nowiny (F1-6)0 - 7KKP KORONA Kielce (F1-6)
    2016-04-30 13:30ALIT Ożarów (F1-6)2 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)
  • Kolejka 3 w dn. 2016-04-23
    2016-04-25 17:00JUVENTA Starachowice (F1-6)8 - 0ALIT Ożarów (F1-6)
    2016-04-23 11:00ORLĘTA Kielce (F1-6)2 - 0GKS Nowiny (F1-6)
    2016-04-23 12:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)0 - 8KKP KORONA Kielce (F1-6)
  • Kolejka 2 w dn. 2016-04-16
    2016-04-16 10:00KKP KORONA Kielce (F1-6)6 - 0JUVENTA Starachowice (F1-6)
    2016-04-16 11:00GKS Nowiny (F1-6)2 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)
    2016-04-16 11:30ALIT Ożarów (F1-6)1 - 7ORLĘTA Kielce (F1-6)
  • Kolejka 1 w dn. 2016-04-09
    2016-04-09 09:30ORLĘTA Kielce (F1-6)0 - 3KKP KORONA Kielce (F1-6)
    2016-04-09 11:00ALIT Ożarów (F1-6)0 - 3GKS Nowiny (F1-6)
    2016-04-09 11:00JUVENTA Starachowice (F1-6)3 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz (F1-6)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook