Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MKS NEPTUN Końskie 16 48 64 12
2. ŁOPUSZAŃSKI KS 16 34 42 20
3. BUCOVIA Bukowa 16 28 36 25
4. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 16 27 35 18
5. HETMAN Włoszczowa 16 22 33 31
6. GKS Nowiny 16 19 25 33
7. SAMSON Samsonów 16 13 24 75
8. PARTYZANT Radoszyce 16 19 39 34
9. SKAŁA Tumlin 16 3 13 63

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "KL. O Jun.Mł.Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 18 w dn. 2016-06-04
    2016-06-04 11:00SAMSON Samsonów2 - 2GKS Nowiny
    2016-06-04 11:00HETMAN Włoszczowa2 - 3MKS NEPTUN Końskie
    ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 0SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - PAUZJE
    PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower0 - 3BUCOVIA BukowaWalkower
  • Kolejka 17 w dn. 2016-05-28
    2016-05-30 17:30MKS NEPTUN Końskie3 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-05-28 11:00GKS Nowiny2 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2016-05-28 11:00BUCOVIA Bukowa1 - 3SAMSON Samsonów
    SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower0 - 3HETMAN WłoszczowaWalkower
    PAUZJE - PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka 16 w dn. 2016-05-21
    2016-05-25 17:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 1BUCOVIA Bukowa
    2016-05-21 12:00HETMAN Włoszczowa2 - 1GKS Nowiny
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce3 - 0PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    SAMSON Samsonów - PAUZJE
    MKS NEPTUN Końskie3 - 0SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 15 w dn. 2016-05-14
    2016-05-14 11:00GKS Nowiny0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2016-05-14 11:00BUCOVIA Bukowa3 - 0HETMAN Włoszczowa
    SPARTAKUS AUREUS Daleszyce3 - 0SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    PAUZJE - ŁOPUSZAŃSKI KS
    PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower0 - 3SAMSON SamsonówWalkower
  • Kolejka 14 w dn. 2016-05-07
    2016-05-07 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce4 - 0SAMSON SamsonówWalkower
    2016-05-07 11:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1BUCOVIA Bukowa
    ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 0PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    HETMAN Włoszczowa - PAUZJE
    SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower0 - 3GKS NowinyWalkower
  • Kolejka 13 w dn. 2016-05-01
    2016-05-01 11:00GKS Nowiny2 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-05-01 11:00SAMSON Samsonów2 - 5ŁOPUSZAŃSKI KS
    BUCOVIA Bukowa3 - 0SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    PAUZJE - MKS NEPTUN Końskie
    PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower0 - 3HETMAN WłoszczowaWalkower
  • Kolejka 12 w dn. 2016-04-23
    2016-04-24 10:00GKS Nowiny1 - 2BUCOVIA Bukowa
    2016-04-23 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce3 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2016-04-23 13:30HETMAN Włoszczowa5 - 2SAMSON Samsonów
    MKS NEPTUN Końskie3 - 0PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2016-04-16
    2016-04-16 11:00BUCOVIA Bukowa3 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2016-04-16 11:00SAMSON Samsonów3 - 7MKS NEPTUN Końskie
    2016-04-16 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 1HETMAN Włoszczowa
    PAUZJE - GKS Nowiny
    PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower3 - 0SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 10 w dn. 2016-04-09
    2016-05-10 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2016-04-09 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower0 - 3SAMSON SamsonówWalkower
    GKS Nowiny3 - 0PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    BUCOVIA Bukowa - PAUZJE
  • Kolejka 9 w dn. 2015-10-24
    2015-10-24 11:00BUCOVIA Bukowa1 - 5PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower
    2015-10-24 11:00SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower3 - 6ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-10-24 11:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2015-10-24 13:00GKS Nowiny1 - 5SAMSON Samsonów
    PAUZJE - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2015-10-17
    2015-11-14 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2015-10-18 11:00SAMSON Samsonów0 - 6BUCOVIA BukowaWalkower
    2015-10-17 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 4 - 0GKS Nowiny
    2015-10-17 13:30HETMAN Włoszczowa3 - 1SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower
    PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 7 w dn. 2015-10-10
    2015-10-10 11:00BUCOVIA Bukowa2 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-10-10 11:00GKS Nowiny5 - 1HETMAN Włoszczowa
    2015-10-10 11:00SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2015-10-09 16:00PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower2 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    PAUZJE - SAMSON Samsonów
  • Kolejka 6 w dn. 2015-10-03
    2015-11-07 10:00SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower0 - 5SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2015-10-04 12:00SAMSON Samsonów1 - 4PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower
    2015-10-03 11:00MKS NEPTUN Końskie4 - 0GKS Nowiny
    2015-10-03 12:00HETMAN Włoszczowa1 - 3BUCOVIA Bukowa
    ŁOPUSZAŃSKI KS - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2015-09-26
    2015-09-27 10:00SAMSON Samsonów0 - 8SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2015-09-26 09:30PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower0 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-09-26 11:00BUCOVIA Bukowa1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2015-09-26 11:00GKS Nowiny3 - 1SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower
    PAUZJE - HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 4 w dn. 2015-09-19
    2015-09-19 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1GKS Nowiny
    2015-09-19 11:00SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower2 - 3BUCOVIA Bukowa
    2015-09-19 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 8 - 0SAMSON Samsonów
    2015-09-19 13:30HETMAN Włoszczowa3 - 3PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower
    MKS NEPTUN Końskie - PAUZJE
  • Kolejka 3 w dn. 2015-09-12
    2015-09-12 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2015-09-12 11:00SAMSON Samsonów0 - 6HETMAN Włoszczowa
    2015-09-12 11:00PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower2 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2015-09-12 14:00BUCOVIA Bukowa2 - 1GKS Nowiny
    PAUZJE - SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower
  • Kolejka 2 w dn. 2015-09-05
    2015-09-05 11:00SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower0 - 16PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower
    2015-09-05 11:00MKS NEPTUN Końskie13 - 0SAMSON Samsonów
    2015-09-05 11:00HETMAN Włoszczowa0 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-09-05 12:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1BUCOVIA Bukowa
    GKS Nowiny - PAUZJE
  • Kolejka 1 w dn. 2015-08-29
    2015-09-09 16:30SAMSON Samsonów0 - 5SKAŁA Tumlin - drużyna wycofana, walkower
    2015-08-31 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-08-29 11:00PARTYZANT Radoszyce - drużyna wycofana, walkower4 - 0GKS Nowiny
    2015-08-28 17:00HETMAN Włoszczowa0 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    PAUZJE - BUCOVIA Bukowa
« wstecz
 
 
 
Facebook