Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS OBRAZÓW 23 56 105 25
2. PIAST Osiek 23 52 59 26
3. MAROL Jacentów 23 50 63 22
4. ARKA Pawłów 23 43 58 32
5. HURAGAN Wilczyce 23 40 59 53
6. CUKROWNIK Włostów 23 36 56 51
7. KS Tarłów 23 34 39 50
8. GKS Świniary 23 26 44 55
9. GKS STRAŻAK BIDZINY 23 23 40 60
10. ZORZA CZAJKÓW 23 21 34 67
11. ESTER Wojciechowice 23 13 27 68
12. UKS IWANISKA 23 6 24 90
13. ARKA Koprzywnica 12 10 31 40

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa B Grupa 3

  • Kolejka 24
    2016-06-12 11:00ZORZA CZAJKÓW3 - 0GKS Świniary
    2016-06-12 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY4 - 3HURAGAN Wilczyce
    2016-06-12 11:00KS Tarłów2 - 7GKS OBRAZÓW
    2016-06-12 11:00ESTER Wojciechowice0 - 7MAROL Jacentów
    2016-06-12 11:00PIAST Osiek1 - 3CUKROWNIK Włostów
    2016-06-12 11:00ARKA Pawłów8 - 0UKS IWANISKA
  • Kolejka 23
    2016-06-05 11:00MAROL Jacentów6 - 2CUKROWNIK Włostów
    2016-06-05 11:00HURAGAN Wilczyce2 - 6GKS OBRAZÓW
    2016-06-05 11:00GKS Świniary3 - 0GKS STRAŻAK BIDZINY
    2016-06-05 12:00UKS IWANISKA1 - 4ZORZA CZAJKÓW
    2016-06-05 13:00ESTER Wojciechowice1 - 1KS Tarłów
    2016-06-05 17:00PIAST Osiek3 - 0ARKA PawłówWalkower
  • Kolejka 22
    2016-05-29 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY0 - 2ZORZA CZAJKÓW
    2016-05-29 11:00GKS Świniary2 - 2GKS OBRAZÓW
    2016-05-29 11:00HURAGAN Wilczyce1 - 2ESTER Wojciechowice
    2016-05-29 11:00KS Tarłów2 - 1CUKROWNIK Włostów
    2016-05-29 11:00ARKA Pawłów1 - 2MAROL Jacentów
    2016-05-29 12:00UKS IWANISKA0 - 3PIAST Osiek
  • Kolejka 21
    2016-05-22 11:00MAROL Jacentów4 - 0UKS IWANISKA
    2016-05-22 11:00ARKA Pawłów8 - 2KS Tarłów
    2016-05-22 11:00HURAGAN Wilczyce2 - 6CUKROWNIK Włostów
    2016-05-22 11:00GKS OBRAZÓW8 - 2GKS STRAŻAK BIDZINY
    2016-05-22 13:00ESTER Wojciechowice1 - 2GKS Świniary
    2016-05-22 17:00PIAST Osiek2 - 2ZORZA CZAJKÓW
  • Kolejka 20
    2016-05-15 11:00GKS Świniary0 - 2CUKROWNIK Włostów
    2016-05-15 11:00ARKA Pawłów1 - 0HURAGAN Wilczyce
    2016-05-15 11:00KS Tarłów3 - 1UKS IWANISKA
    2016-05-15 11:00MAROL Jacentów2 - 1PIAST Osiek
    2016-05-15 11:00GKS OBRAZÓW7 - 1ZORZA CZAJKÓW
    2016-05-15 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY4 - 0ESTER Wojciechowice
  • Kolejka 19
    2016-05-08 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 5MAROL Jacentów
    2016-05-08 11:00KS Tarłów0 - 0PIAST Osiek
    2016-05-08 11:00ARKA Pawłów2 - 2GKS Świniary
    2016-05-08 11:00CUKROWNIK Włostów1 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2016-05-08 11:00GKS OBRAZÓW8 - 1ESTER Wojciechowice
    2016-05-08 12:00UKS IWANISKA3 - 4HURAGAN Wilczyce
  • Kolejka 18
    2016-05-01 11:00CUKROWNIK Włostów1 - 6GKS OBRAZÓW
    2016-05-01 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY2 - 2ARKA Pawłów
    2016-05-01 11:00GKS Świniary2 - 0UKS IWANISKA
    2016-05-01 11:00HURAGAN Wilczyce2 - 3PIAST Osiek
    2016-05-01 11:00MAROL Jacentów2 - 0KS Tarłów
    2016-05-01 13:00ZORZA CZAJKÓW3 - 0ESTER Wojciechowice
  • Kolejka 17
    2016-04-24 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 4KS Tarłów
    2016-04-24 11:00HURAGAN Wilczyce2 - 1MAROL Jacentów
    2016-04-24 11:00GKS Świniary1 - 1PIAST Osiek
    2016-04-24 11:00GKS OBRAZÓW3 - 0ARKA PawłówWalkower
    2016-04-24 11:00CUKROWNIK Włostów3 - 1ESTER Wojciechowice
    2016-04-24 12:00UKS IWANISKA0 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
  • Kolejka 16
    2016-04-17 11:00CUKROWNIK Włostów2 - 1ZORZA CZAJKÓW
    2016-04-17 11:00ARKA Pawłów0 - 0ESTER Wojciechowice
    2016-04-17 11:00MAROL Jacentów0 - 1GKS Świniary
    2016-04-17 11:00KS Tarłów1 - 2HURAGAN Wilczyce
    2016-04-17 12:00UKS IWANISKA0 - 3GKS OBRAZÓW
    2016-04-17 16:00PIAST Osiek5 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
  • Kolejka 15
    2016-04-10 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 2HURAGAN Wilczyce
    2016-04-10 11:00KS Tarłów3 - 1GKS Świniary
    2016-04-10 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY0 - 3MAROL Jacentów
    2016-04-10 11:00CUKROWNIK Włostów2 - 2ARKA Pawłów
    2016-04-10 13:00ESTER Wojciechowice1 - 0UKS IWANISKA
    2016-04-10 16:00PIAST Osiek1 - 0GKS OBRAZÓW
  • Kolejka 14
    2016-04-03 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 2ARKA Pawłów
    2016-04-03 11:00UKS IWANISKA2 - 1CUKROWNIK Włostów
    2016-04-03 11:00GKS OBRAZÓW3 - 0MAROL Jacentów
    2016-04-03 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY2 - 2KS Tarłów
    2016-04-03 11:00GKS Świniary3 - 4HURAGAN Wilczyce
    2016-04-03 12:30ESTER Wojciechowice2 - 4PIAST Osiek
  • Kolejka 13 w dn. 2015-11-11
    2015-11-11 09:30KS Tarłów1 - 1MAROL Jacentów
    2015-11-11 11:00GKS OBRAZÓW5 - 1HURAGAN Wilczyce
    2015-11-11 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 7ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    2015-11-11 11:00UKS IWANISKA3 - 2ESTER Wojciechowice
    2015-11-11 11:00ARKA Pawłów1 - 1PIAST Osiek
    2015-11-11 13:00GKS STRAŻAK BIDZINY1 - 3CUKROWNIK Włostów
    GKS Świniary - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 12 w dn. 2015-11-08
    2015-11-08 11:00HURAGAN Wilczyce2 - 4ARKA Pawłów
    2015-11-08 11:00ESTER Wojciechowice2 - 4ZORZA CZAJKÓW
    2015-11-08 11:00CUKROWNIK Włostów1 - 1KS Tarłów
    2015-11-08 12:00PIAST Osiek3 - 0UKS IWANISKAWalkower
    2015-11-08 13:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower6 - 3GKS Świniary
    2015-11-08 13:00MAROL Jacentów1 - 2GKS OBRAZÓW
    GKS STRAŻAK BIDZINY - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 11 w dn. 2015-10-31
    2015-10-31 11:00GKS OBRAZÓW6 - 3CUKROWNIK Włostów
    2015-10-31 11:00GKS Świniary4 - 0ESTER Wojciechowice
    2015-10-31 11:00ZORZA CZAJKÓW0 - 2PIAST Osiek
    2015-10-31 12:00UKS IWANISKA3 - 7ARKA Pawłów
    2015-10-31 13:30MAROL Jacentów2 - 0HURAGAN Wilczyce
    2015-10-31 13:30GKS STRAŻAK BIDZINY3 - 2ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    KS Tarłów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 10 w dn. 2015-10-25
    2015-10-25 11:00HURAGAN Wilczyce4 - 1UKS IWANISKA
    2015-10-25 11:00ESTER Wojciechowice1 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2015-10-25 13:00ARKA Pawłów4 - 0ZORZA CZAJKÓW
    2015-10-25 13:00PIAST Osiek2 - 1GKS Świniary
    2015-10-25 13:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower1 - 2KS Tarłów
    2015-10-25 14:00CUKROWNIK Włostów0 - 3MAROL JacentówWalkower
    GKS OBRAZÓW - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 9 w dn. 2015-10-18
    2015-11-15 11:00GKS OBRAZÓW4 - 1ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    2015-10-18 11:00KS Tarłów4 - 1ESTER Wojciechowice
    2015-10-18 11:00ZORZA CZAJKÓW3 - 2UKS IWANISKA
    2015-10-18 13:00GKS STRAŻAK BIDZINY0 - 6PIAST Osiek
    2015-10-18 13:00GKS Świniary3 - 3ARKA Pawłów
    2015-10-18 14:00CUKROWNIK Włostów2 - 3HURAGAN Wilczyce
    MAROL Jacentów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 8 w dn. 2015-10-11
    2015-10-11 11:00HURAGAN Wilczyce3 - 0ZORZA CZAJKÓWWalkower
    2015-10-11 11:00ESTER Wojciechowice1 - 1GKS OBRAZÓW
    2015-10-11 13:00ARKA Pawłów5 - 2GKS STRAŻAK BIDZINY
    2015-10-11 14:00UKS IWANISKA1 - 4GKS Świniary
    2015-10-11 14:00PIAST Osiek5 - 1KS Tarłów
    2015-10-11 14:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower0 - 9MAROL Jacentów
    CUKROWNIK Włostów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 7
    2015-10-04 11:00CUKROWNIK Włostów4 - 3ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    2015-10-04 11:00GKS OBRAZÓW2 - 3PIAST Osiek
    2015-10-04 11:00KS Tarłów1 - 1ARKA Pawłów
    2015-10-04 13:00GKS Świniary5 - 1ZORZA CZAJKÓW
    2015-10-04 13:00GKS STRAŻAK BIDZINY9 - 1UKS IWANISKA
    2015-10-04 15:00MAROL Jacentów4 - 0ESTER Wojciechowice
    HURAGAN Wilczyce - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 6 w dn. 2015-09-27
    2015-11-15 10:00ZORZA CZAJKÓW2 - 2GKS STRAŻAK BIDZINY
    2015-10-07 16:00HURAGAN Wilczyce4 - 1GKS Świniary
    2015-09-27 11:00ARKA Pawłów1 - 0GKS OBRAZÓW
    2015-09-27 11:00ESTER Wojciechowice1 - 4CUKROWNIK Włostów
    2015-09-27 15:00UKS IWANISKA1 - 4KS Tarłów
    2015-09-27 15:00PIAST Osiek2 - 0MAROL Jacentów
    ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 5 w dn. 2015-09-20
    2015-09-20 11:00CUKROWNIK Włostów2 - 3PIAST Osiek
    2015-09-20 11:00GKS OBRAZÓW10 - 1UKS IWANISKA
    2015-09-20 11:00KS Tarłów1 - 1ZORZA CZAJKÓW
    2015-09-20 11:00GKS STRAŻAK BIDZINY3 - 1GKS Świniary
    2015-09-20 14:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower2 - 2HURAGAN Wilczyce
    2015-09-20 15:00MAROL Jacentów1 - 0ARKA Pawłów
    ESTER Wojciechowice - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 4 w dn. 2015-09-13
    2015-09-17 17:00ARKA Pawłów3 - 1CUKROWNIK Włostów
    2015-09-13 11:00HURAGAN Wilczyce3 - 0GKS STRAŻAK BIDZINYWalkower
    2015-09-13 11:00GKS Świniary1 - 2KS Tarłów
    2015-09-13 11:00ZORZA CZAJKÓW0 - 8GKS OBRAZÓW
    2015-09-13 11:00ESTER Wojciechowice5 - 1ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    2015-09-13 15:00UKS IWANISKA2 - 3MAROL Jacentów
    PIAST Osiek - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 3 w dn. 2015-09-06
    2015-09-06 11:00ESTER Wojciechowice3 - 4HURAGAN Wilczyce
    2015-09-06 11:00CUKROWNIK Włostów2 - 0UKS IWANISKA
    2015-09-06 11:00GKS OBRAZÓW7 - 0GKS Świniary
    2015-09-06 11:00KS Tarłów1 - 0GKS STRAŻAK BIDZINY
    2015-09-06 14:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower2 - 3PIAST Osiek
    2015-09-06 15:00MAROL Jacentów2 - 1ZORZA CZAJKÓW
    ARKA Pawłów - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 2 w dn. 2015-08-30
    2015-08-30 11:00HURAGAN Wilczyce7 - 1KS Tarłów
    2015-08-30 11:00ZORZA CZAJKÓW1 - 4CUKROWNIK Włostów
    2015-08-30 11:00ARKA Pawłów2 - 1ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower
    2015-08-30 16:00GKS STRAŻAK BIDZINY1 - 3GKS OBRAZÓW
    2015-08-30 16:00PIAST Osiek4 - 2ESTER Wojciechowice
    2015-08-30 17:00GKS Świniary2 - 2MAROL Jacentów
    UKS IWANISKA - pauzuje w kolejce
  • Kolejka 1 w dn. 2015-08-23
    2015-08-23 11:00ESTER Wojciechowice0 - 1ARKA Pawłów
    2015-08-23 11:00CUKROWNIK Włostów6 - 2GKS Świniary
    2015-08-23 11:00MAROL Jacentów3 - 1GKS STRAŻAK BIDZINY
    2015-08-23 11:00GKS OBRAZÓW4 - 0KS Tarłów
    2015-08-23 14:00ARKA Koprzywnica - drużyna wycofana, walkower5 - 2UKS IWANISKA
    2015-08-23 16:00PIAST Osiek1 - 2HURAGAN Wilczyce
    ZORZA CZAJKÓW - pauzuje w kolejce
« wstecz
 
 
 
Facebook