Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KSZO II SSA Ostrowiec Św. 14 30 28 16
2. MKS Stąporków 15 28 39 19
3. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 14 28 25 14
4. ORLĘTA Kielce 14 27 27 22
5. WISŁA Sandomierz 15 26 27 16
6. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 14 20 21 17
7. SPARTA Kazimierza Wielka 15 20 27 25
8. ŁKS Łagów 15 20 27 26
9. ALIT Ożarów 14 20 16 16
10. ŁYSICA Bodzentyn 14 19 22 21
11. PIASKOWIANKA Piaski 15 18 21 22
12. PARTYZANT Radoszyce 14 17 16 20
13. GRANAT Skarżysko Kamienna 14 11 14 29
14. SPARTA Dwikozy 14 3 7 48
15. HEKO Czermno 19 26 23 29

Terminarz spotkań dla 01. IV Liga Świętokrzyska

  • Kolejka 30
    WISŁA Sandomierz - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    ALIT Ożarów - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    ŁYSICA Bodzentyn - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - PAUZJE
    ŁKS Łagów - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
    MKS Stąporków - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna Walkower
    PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 29
    SPARTA Kazimierza Wielka - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    GRANAT Skarżysko Kamienna - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    ORLĘTA Kielce3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    PAUZJE - ŁKS Łagów
    PARTYZANT Radoszyce - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - ALIT OżarówMecz nie odbył się
  • Kolejka 28
    WISŁA Sandomierz - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    ŁYSICA Bodzentyn - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    ŁKS Łagów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    MKS Stąporków - PAUZJE
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3SPARTAKUS RAZEM DaleszyceWalkower
    PIASKOWIANKA Piaski - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 27
    GRANAT Skarżysko Kamienna - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    ORLĘTA Kielce - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    PAUZJE - HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    PARTYZANT Radoszyce - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    ALIT Ożarów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 26
    WISŁA Sandomierz - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    ŁKS Łagów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    MKS Stąporków - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3PARTYZANT RadoszyceWalkower
    PIASKOWIANKA Piaski - PAUZJE
    SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
    GRANAT Skarżysko Kamienna - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 25
    ORLĘTA Kielce - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    PAUZJE - SPARTA Kazimierza Wielka
    PARTYZANT Radoszyce - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św.3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    SPARTA Dwikozy - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    ALIT Ożarów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    ŁYSICA Bodzentyn - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 24
    WISŁA Sandomierz - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    ŁKS Łagów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    MKS Stąporków - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3SPARTA DwikozyWalkower
    PIASKOWIANKA Piaski - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    SPARTA Kazimierza Wielka - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    GRANAT Skarżysko Kamienna - PAUZJE
    ORLĘTA Kielce - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 23
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    PAUZJE - ORLĘTA Kielce
    PARTYZANT Radoszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    ALIT Ożarów3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    ŁYSICA Bodzentyn - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 22
    WISŁA Sandomierz - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    MKS Stąporków - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3ŁYSICA BodzentynWalkower
    PIASKOWIANKA Piaski - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    GRANAT Skarżysko Kamienna - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    ORLĘTA Kielce - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - PAUZJE
  • Kolejka 21
    PAUZJE - WISŁA Sandomierz
    PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    ALIT Ożarów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    ŁYSICA Bodzentyn - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    ŁKS Łagów - MKS StąporkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2010-06-30
    2010-06-30 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2010-06-30 14:00ORLĘTA Kielce - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2010-06-30 14:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2010-06-30 14:00WISŁA Sandomierz - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    2010-06-30 14:00PIASKOWIANKA Piaski - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2010-06-30 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    PAUZJE - PARTYZANT Radoszyce
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3ŁKS ŁagówWalkower
  • Kolejka 19 w dn. 2010-06-17
    2010-06-17 17:00PARTYZANT Radoszyce - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2010-06-17 17:00SPARTA Dwikozy - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
    2010-06-17 17:00ALIT Ożarów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2010-06-17 17:00ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2010-06-17 17:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2010-06-17 17:00ŁKS Łagów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - PAUZJE
    MKS Stąporków3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
  • Kolejka 18 w dn. 2010-06-16
    2010-06-16 19:00PIASKOWIANKA Piaski - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    2010-06-16 19:00SPARTA Kazimierza Wielka - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2010-06-16 19:00GRANAT Skarżysko Kamienna - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2010-06-16 19:00ORLĘTA Kielce - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2010-06-16 19:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2010-06-16 19:00PARTYZANT Radoszyce - KSZO II SSA Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    WISŁA Sandomierz3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    PAUZJE - SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 17 w dn. 2010-03-28
    2010-03-28 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św. - WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2010-03-28 15:00SPARTA Dwikozy - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    ALIT Ożarów - PAUZJE
    ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS RAZEM DaleszyceMecz nie odbył się
    OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    MKS Stąporków - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 3PIASKOWIANKA PiaskiWalkower
  • Kolejka 16 w dn. 2010-04-07
    2010-06-16 19:00WISŁA Sandomierz - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    SPARTA Kazimierza Wielka3 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkowerWalkower
    GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS StąporkówMecz nie odbył się
    ORLĘTA Kielce - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    PAUZJE - ŁYSICA Bodzentyn
    PARTYZANT Radoszyce - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    KSZO II SSA Ostrowiec Św. - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2009-11-11
    2009-11-11 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.1 - 0ALIT Ożarów
    2009-11-11 12:00SPARTA Dwikozy0 - 2WISŁA Sandomierz
    2009-11-11 12:00PARTYZANT Radoszyce3 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2009-11-11 12:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce0 - 0ŁKS Łagów
    2009-11-11 12:00ORLĘTA Kielce2 - 1MKS Stąporków
    2009-11-11 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 3HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-11-11 12:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    PAUZJE - OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 14 w dn. 2009-11-08
    2009-11-08 12:00WISŁA Sandomierz3 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-11-08 12:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2009-11-08 12:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower1 - 1ORLĘTA Kielce
    2009-11-08 12:00MKS Stąporków4 - 1SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-11-08 12:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2009-11-08 12:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 2KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    2009-11-07 12:00ALIT Ożarów1 - 0SPARTA Dwikozy
    ŁKS Łagów - PAUZJE
  • Kolejka 13 w dn. 2009-10-31
    2009-10-31 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.1 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-10-31 13:00ALIT Ożarów1 - 1WISŁA Sandomierz
    2009-10-31 13:00SPARTA Dwikozy0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2009-10-31 13:00PARTYZANT Radoszyce3 - 1ŁKS Łagów
    2009-10-31 13:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce1 - 2HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-10-31 13:00ORLĘTA Kielce2 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2009-10-31 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    PAUZJE - MKS Stąporków
  • Kolejka 12 w dn. 2009-10-25
    2009-10-25 13:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 2ORLĘTA Kielce
    2009-10-25 13:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 3SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-10-25 13:00MKS Stąporków3 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2009-10-25 13:00ŁKS Łagów2 - 0KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    2009-10-25 13:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 0SPARTA Dwikozy
    2009-10-24 11:00WISŁA Sandomierz4 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2009-10-24 13:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0ALIT Ożarów
    HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2009-10-28
    2009-10-28 14:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0WISŁA Sandomierz
    2009-10-28 14:00ALIT Ożarów0 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-10-28 14:00SPARTA Dwikozy3 - 2ŁKS Łagów
    2009-10-28 14:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.3 - 1MKS Stąporków
    2009-10-28 14:00PARTYZANT Radoszyce3 - 2HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-10-28 14:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce4 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-10-28 14:00ORLĘTA Kielce6 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    PAUZJE - PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 10 w dn. 2009-10-11
    2009-10-11 10:00WISŁA Sandomierz1 - 1ORLĘTA Kielce
    2009-10-11 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 2SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-10-11 14:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2009-10-11 14:00MKS Stąporków9 - 1SPARTA Dwikozy
    2009-10-11 14:00ŁKS Łagów6 - 2ALIT Ożarów
    2009-10-11 14:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2009-10-10 14:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 1KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    SPARTA Kazimierza Wielka - PAUZJE
  • Kolejka 9 w dn. 2009-10-04
    2009-10-04 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.1 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2009-10-04 15:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1WISŁA Sandomierz
    2009-10-04 15:00SPARTA Dwikozy1 - 5HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-10-04 15:00PARTYZANT Radoszyce1 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-10-04 15:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce1 - 3ORLĘTA Kielce
    2009-10-03 15:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 2ŁKS Łagów
    2009-10-03 15:00ALIT Ożarów1 - 0MKS Stąporków
    PAUZJE - GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 8 w dn. 2009-09-27
    2009-09-27 11:00WISŁA Sandomierz3 - 0SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-09-27 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2009-09-27 15:00PIASKOWIANKA Piaski4 - 0SPARTA Dwikozy
    2009-09-27 15:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower0 - 2ALIT Ożarów
    2009-09-27 15:00MKS Stąporków1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2009-09-27 15:00ŁKS Łagów0 - 2OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-09-26 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 3KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    ORLĘTA Kielce - PAUZJE
  • Kolejka 7 w dn. 2009-09-20
    2009-09-20 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-09-20 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2009-09-20 16:00ŁKS Łagów3 - 4WISŁA Sandomierz
    2009-09-20 16:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0MKS Stąporków
    2009-09-20 16:00SPARTA Dwikozy1 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-09-20 16:00PARTYZANT Radoszyce1 - 2ORLĘTA Kielce
    2009-09-19 11:00ALIT Ożarów0 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    PAUZJE - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
  • Kolejka 6 w dn. 2009-09-13
    2009-09-13 11:30SPARTAKUS RAZEM Daleszyce0 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2009-09-13 16:00ORLĘTA Kielce2 - 7KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    2009-09-13 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0SPARTA Dwikozy
    2009-09-13 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1ALIT Ożarów
    2009-09-13 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2009-09-13 16:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower4 - 2OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-09-13 16:00MKS Stąporków4 - 2ŁKS Łagów
    WISŁA Sandomierz - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2009-09-06
    2009-09-06 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 5SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-09-06 11:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.2 - 1SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-09-06 16:00MKS Stąporków2 - 2WISŁA Sandomierz
    2009-09-06 16:00ŁKS Łagów1 - 0HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-09-06 16:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2009-09-06 16:00SPARTA Dwikozy0 - 1ORLĘTA Kielce
    2009-09-05 16:00ALIT Ożarów3 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    PARTYZANT Radoszyce - PAUZJE
  • Kolejka 4 w dn. 2009-08-30
    2009-08-30 11:00WISŁA Sandomierz1 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2009-08-30 17:00ORLĘTA Kielce1 - 2ALIT Ożarów
    2009-08-30 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2009-08-30 17:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-08-30 17:00PIASKOWIANKA Piaski5 - 1ŁKS Łagów
    2009-08-30 17:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower1 - 0MKS Stąporków
    2009-08-29 11:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce4 - 0SPARTA Dwikozy
    PAUZJE - KSZO II SSA Ostrowiec Św.
  • Kolejka 3 w dn. 2009-08-23
    2009-08-23 17:00MKS Stąporków6 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2009-08-23 17:00ŁKS Łagów0 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2009-08-23 17:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2009-08-23 17:00KSZO II SSA Ostrowiec Św.0 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2009-08-22 11:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower1 - 0WISŁA Sandomierz
    2009-08-22 14:00ALIT Ożarów1 - 2SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-08-22 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 2ORLĘTA Kielce
    SPARTA Dwikozy - PAUZJE
  • Kolejka 2 w dn. 2009-08-16
    2009-08-16 11:00WISŁA Sandomierz1 - 2KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    2009-08-16 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower
    2009-08-16 17:00PARTYZANT Radoszyce2 - 0SPARTA Dwikozy
    2009-08-16 17:00ORLĘTA Kielce2 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2009-08-16 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 1ŁKS Łagów
    2009-08-16 17:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 3MKS Stąporków
    2009-08-15 11:00SPARTAKUS RAZEM Daleszyce1 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    PAUZJE - ALIT Ożarów
  • Kolejka 1 w dn. 2009-08-09
    2009-08-09 17:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 1WISŁA Sandomierz
    2009-08-09 17:00MKS Stąporków2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2009-08-09 17:00ŁKS Łagów3 - 0ORLĘTA Kielce
    2009-08-09 17:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1SPARTAKUS RAZEM Daleszyce
    2009-08-09 17:00ALIT Ożarów2 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2009-08-09 17:00SPARTA Dwikozy1 - 4KSZO II SSA Ostrowiec Św.
    2009-08-08 11:00HEKO Czermno - drużyna wycofana, walkower1 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    ŁYSICA Bodzentyn - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook