Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B) 10 30 72 5
2. WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B) 9 17 36 19
3. BASZTA Rytwiany (gr.B) 9 11 19 29
4. KAMIENNA Brody (gr.B) 10 11 15 27
5. OKS Opatów (gr.B) 10 9 21 38
6. LZS Samborzec (gr.B) 10 4 11 56

Terminarz spotkań dla Sandomierz: D1 Młodzik "Grupa B Licencyjna" Grupa 6

  • Kolejka 10 w dn. 2015-06-13
    2015-06-13 10:00LZS Samborzec (gr.B)0 - 3KAMIENNA Brody (gr.B)
    2015-06-13 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)10 - 0BASZTA Rytwiany (gr.B)
    2015-06-09 16:30WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)4 - 1OKS Opatów (gr.B)
  • Kolejka 9 w dn. 2015-06-06
    2015-06-06 10:00KAMIENNA Brody (gr.B)1 - 9GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)
    2015-06-06 10:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)7 - 1LZS Samborzec (gr.B)
    2015-06-06 16:30BASZTA Rytwiany (gr.B)1 - 1OKS Opatów (gr.B)
  • Kolejka 8 w dn. 2015-05-30
    2015-05-30 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)5 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)
    2015-05-30 10:00OKS Opatów (gr.B)8 - 2LZS Samborzec (gr.B)
    2015-05-30 10:00BASZTA Rytwiany (gr.B)4 - 2KAMIENNA Brody (gr.B)
  • Kolejka 7 w dn. 2015-05-23
    2015-05-23 10:00KAMIENNA Brody (gr.B)3 - 1OKS Opatów (gr.B)
    2015-05-23 10:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)1 - 1BASZTA Rytwiany (gr.B)
    2015-05-23 10:00LZS Samborzec (gr.B)1 - 8GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)
  • Kolejka 6 w dn. 2015-05-16
    2015-05-16 10:00OKS Opatów (gr.B)0 - 6GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)
    2015-05-16 10:00BASZTA Rytwiany (gr.B)7 - 0LZS Samborzec (gr.B)
    2015-05-16 10:00KAMIENNA Brody (gr.B)1 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)
  • Kolejka 5 w dn. 2015-05-09
    2015-05-10 10:00OKS Opatów (gr.B)1 - 11WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)
    2015-05-09 10:00KAMIENNA Brody (gr.B)1 - 3LZS Samborzec (gr.B)
    2015-05-09 10:00BASZTA Rytwiany (gr.B)1 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)
  • Kolejka 4 w dn. 2015-05-02
    2015-05-07 16:00OKS Opatów (gr.B)7 - 0BASZTA Rytwiany (gr.B)
    2015-05-02 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)2 - 0KAMIENNA Brody (gr.B)
    2015-05-02 10:00LZS Samborzec (gr.B)3 - 6WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)
  • Kolejka 3 w dn. 2015-04-25
    2015-05-14 16:00KAMIENNA Brody (gr.B)3 - 2BASZTA Rytwiany (gr.B)
    2015-04-25 10:00LZS Samborzec (gr.B)1 - 1OKS Opatów (gr.B)
    2015-04-25 10:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)1 - 6GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)
  • Kolejka 2 w dn. 2015-04-18
    2015-04-18 10:00OKS Opatów (gr.B)1 - 1KAMIENNA Brody (gr.B)
    2015-04-18 10:00BASZTA Rytwiany (gr.B) - WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)Sms powiadamiający wysłano.
    2015-04-18 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)12 - 0LZS Samborzec (gr.B)
  • Kolejka 1 w dn. 2015-04-11
    2015-06-20 10:00WISŁA JUNIOR Sandomierz (gr.B)4 - 0KAMIENNA Brody (gr.B)
    2015-04-11 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna (gr.B)9 - 0OKS Opatów (gr.B)
    2015-04-11 10:00LZS Samborzec (gr.B)0 - 3BASZTA Rytwiany (gr.B)
« wstecz
 
 
 
Facebook