Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA Kielce (Finał) 12 36 61 3
2. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał) 12 23 23 11
3. GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał) 12 22 21 10
4. RODZINA Kielce (Finał) 12 15 15 24
5. HETMAN Włoszczowa (Finał) 12 13 12 24
6. TS 1946 NIDA Pińczów (Finał) 12 11 15 31
7. SPARTAKUS Daleszyce (Finał) 12 1 4 48

Terminarz spotkań dla C1 Trampkarz "GrupaFinałowa m.1-8 "

  • Kolejka 14 w dn. 2015-06-20
    2015-06-24 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)0 - 1KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    2015-06-21 10:00SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    2015-06-20 11:30RODZINA Kielce (Finał)0 - 4KKP KORONA Kielce (Finał)
    HETMAN Włoszczowa (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 13 w dn. 2015-06-13
    2015-06-13 12:30KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)3 - 0SPARTAKUS Daleszyce (Finał)Walkower
    2015-06-12 17:00KKP KORONA Kielce (Finał)3 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    2015-06-12 17:30TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)3 - 0HETMAN Włoszczowa (Finał)
    PAUZJE - RODZINA Kielce (Finał)
  • Kolejka 12 w dn. 2015-06-09
    2015-06-09 16:00SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 3HETMAN Włoszczowa (Finał)
    2015-06-09 17:30RODZINA Kielce (Finał)1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    2015-06-09 17:30KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)0 - 1KKP KORONA Kielce (Finał)
    GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2015-06-06
    2015-06-06 10:00KKP KORONA Kielce (Finał)8 - 0SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
    2015-06-06 10:00HETMAN Włoszczowa (Finał)0 - 1RODZINA Kielce (Finał)
    2015-06-06 11:30TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    PAUZJE - KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
  • Kolejka 10 w dn. 2015-05-30
    2015-05-30 11:30SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 0RODZINA Kielce (Finał)
    2015-05-30 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)2 - 1HETMAN Włoszczowa (Finał)
    2015-05-29 14:30KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    KKP KORONA Kielce (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 9 w dn. 2015-05-23
    2015-05-23 11:00HETMAN Włoszczowa (Finał)0 - 1KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    2015-05-23 11:30TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)1 - 5KKP KORONA Kielce (Finał)
    2015-05-23 13:30RODZINA Kielce (Finał)1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    PAUZJE - SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
  • Kolejka 8 w dn. 2015-05-19
    2015-05-20 17:00KKP KORONA Kielce (Finał)6 - 0HETMAN Włoszczowa (Finał)
    2015-05-19 17:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)4 - 1RODZINA Kielce (Finał)
    2015-05-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    PAUZJE - TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
  • Kolejka 7 w dn. 2015-05-16
    2015-05-16 10:00KKP KORONA Kielce (Finał)4 - 0RODZINA Kielce (Finał)
    2015-05-16 11:00TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)4 - 0SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
    2015-05-16 12:30KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)1 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    PAUZJE - HETMAN Włoszczowa (Finał)
  • Kolejka 6 w dn. 2015-05-09
    2015-05-09 10:00HETMAN Włoszczowa (Finał)3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    2015-05-09 11:30SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 5KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    2015-05-09 11:30GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)0 - 2KKP KORONA Kielce (Finał)
    RODZINA Kielce (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2015-05-02
    2015-05-03 11:00HETMAN Włoszczowa (Finał)2 - 1SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
    2015-05-02 11:30TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)2 - 3RODZINA Kielce (Finał)
    2015-04-30 17:00KKP KORONA Kielce (Finał)4 - 1KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    PAUZJE - GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
  • Kolejka 4 w dn. 2015-04-25
    2015-04-25 10:00SPARTAKUS Daleszyce (Finał)0 - 9KKP KORONA Kielce (Finał)
    2015-04-25 11:30GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    2015-04-25 11:30RODZINA Kielce (Finał)3 - 0HETMAN Włoszczowa (Finał)
    KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 3 w dn. 2015-04-18
    2015-04-18 11:30RODZINA Kielce (Finał)3 - 2SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
    2015-04-18 11:30HETMAN Włoszczowa (Finał)0 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)
    2015-04-18 11:30TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)0 - 0KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    PAUZJE - KKP KORONA Kielce (Finał)
  • Kolejka 2 w dn. 2015-04-11
    2015-04-11 10:00KKP KORONA Kielce (Finał)10 - 0TS 1946 NIDA Pińczów (Finał)
    2015-04-11 10:00KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)1 - 2HETMAN Włoszczowa (Finał)
    2015-04-11 11:30GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)2 - 0RODZINA Kielce (Finał)
    SPARTAKUS Daleszyce (Finał) - PAUZJE
  • Kolejka 1 w dn. 2015-04-07
    2015-06-02 17:00RODZINA Kielce (Finał)2 - 2KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. (Finał)
    2015-06-02 17:00HETMAN Włoszczowa (Finał)1 - 5KKP KORONA Kielce (Finał)
    2015-04-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna (Finał)4 - 1SPARTAKUS Daleszyce (Finał)
    TS 1946 NIDA Pińczów (Finał) - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook