Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ŁYSICA Bodzentyn 22 66 132 10
2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 22 45 75 26
3. KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 21 43 75 31
4. WISŁA JUNIOR Sandomierz 21 34 46 36
5. ARKA Pawłów 22 34 70 52
6. PIAST Osiek 22 33 72 40
7. SPARTA Dwikozy 20 27 48 72
8. MAROL Jacentów 22 27 63 88
9. NIDZIANKA Bieliny 22 25 62 61
10. ESTER Wojciechowice 21 23 44 76
11. CZARNI Połaniec 22 22 47 63
12. CUKROWNIK Włostów 21 0 7 186

Terminarz spotkań dla Sandomierz: B1 Junior Młodszy "Kasa O Jun.Mł. Gr.3" Grupa III

  • Kolejka 22 w dn. 2015-06-13
    2015-06-13 10:30KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.3 - 2PIAST Osiek
    2015-06-13 11:00NIDZIANKA Bieliny4 - 1ARKA Pawłów
    2015-06-13 11:00MAROL Jacentów2 - 3SPARTA Dwikozy
    2015-06-13 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1ESTER Wojciechowice
    2015-06-13 11:00ŁYSICA Bodzentyn11 - 0CUKROWNIK Włostów
    2015-06-12 18:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 21 w dn. 2015-06-06
    2015-06-07 10:00PIAST Osiek2 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2015-06-07 12:00ESTER Wojciechowice1 - 8ŁYSICA Bodzentyn
    2015-06-06 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 8KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2015-06-06 11:00SPARTA Dwikozy0 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-06-06 11:00ARKA Pawłów5 - 0MAROL Jacentów
    2015-06-06 16:00CZARNI Połaniec3 - 1NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 20 w dn. 2015-05-30
    2015-06-20 16:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2015-06-02 17:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 0SPARTA Dwikozy
    2015-06-02 17:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 0ARKA Pawłów
    2015-05-30 10:00PIAST Osiek11 - 0CUKROWNIK Włostów
    2015-05-30 10:30KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.1 - 3ESTER Wojciechowice
    2015-05-30 11:00MAROL Jacentów2 - 8CZARNI Połaniec
  • Kolejka 19 w dn. 2015-05-23
    2015-05-24 12:00ESTER Wojciechowice0 - 7PIAST Osiek
    2015-05-23 09:30CZARNI Połaniec2 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-05-23 11:00CUKROWNIK Włostów - WISŁA JUNIOR Sandomierz Sms powiadamiający wysłano.
    2015-05-23 11:00NIDZIANKA Bieliny4 - 0MAROL Jacentów
    2015-05-23 16:00SPARTA Dwikozy - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.Sms powiadamiający wysłano.
    2015-05-23 17:00ARKA Pawłów1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 18 w dn. 2015-05-16
    2015-05-16 10:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0CZARNI Połaniec
    2015-05-16 10:00PIAST Osiek5 - 2SPARTA Dwikozy
    2015-05-16 10:30KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.1 - 2ARKA Pawłów
    2015-05-16 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 6 - 0MAROL Jacentów
    2015-05-16 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 7ESTER Wojciechowice
    2015-05-16 14:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 1NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 17 w dn. 2015-05-09
    2015-05-13 17:00MAROL Jacentów1 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-05-10 12:00ESTER Wojciechowice1 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2015-05-09 09:30CZARNI Połaniec1 - 5KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2015-05-09 11:00ARKA Pawłów5 - 3PIAST Osiek
    2015-05-09 11:00NIDZIANKA Bieliny0 - 5ŁYSICA Bodzentyn
    2015-05-09 16:00SPARTA Dwikozy4 - 1CUKROWNIK Włostów
  • Kolejka 16 w dn. 2015-05-02
    2015-05-02 10:00PIAST Osiek0 - 0CZARNI Połaniec
    2015-05-02 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 0 - 2OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-05-02 11:00ŁYSICA Bodzentyn14 - 0MAROL Jacentów
    2015-05-02 11:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.3 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2015-05-02 11:00CUKROWNIK Włostów1 - 6ARKA Pawłów
    2015-05-02 11:00ESTER Wojciechowice - SPARTA DwikozySms powiadamiający wysłano.
  • Kolejka 15 w dn. 2015-04-25
    2015-04-25 09:30CZARNI Połaniec3 - 0CUKROWNIK Włostów
    2015-04-25 10:00SPARTA Dwikozy0 - 4WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2015-04-25 11:00ARKA Pawłów2 - 1ESTER Wojciechowice
    2015-04-25 11:00NIDZIANKA Bieliny2 - 2PIAST Osiek
    2015-04-25 11:00MAROL Jacentów0 - 6KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2015-04-25 12:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 2ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 14 w dn. 2015-04-18
    2015-04-19 10:00PIAST Osiek5 - 1MAROL Jacentów
    2015-04-19 12:00ESTER Wojciechowice2 - 2CZARNI Połaniec
    2015-04-18 11:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.2 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-04-18 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2015-04-18 13:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2015-04-18 16:00SPARTA Dwikozy2 - 3ARKA Pawłów
  • Kolejka 13 w dn. 2015-04-11
    2015-04-11 10:00CZARNI Połaniec3 - 5SPARTA Dwikozy
    2015-04-11 11:00ARKA Pawłów2 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2015-04-11 11:00NIDZIANKA Bieliny6 - 1ESTER Wojciechowice
    2015-04-11 11:00MAROL Jacentów8 - 0CUKROWNIK Włostów
    2015-04-11 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0PIAST Osiek
    2015-04-11 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
  • Kolejka 12 w dn. 2015-04-07
    2015-04-29 16:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 0KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2015-04-29 16:00PIAST Osiek2 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2015-04-29 16:00CUKROWNIK Włostów0 - 4OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2015-04-29 16:00ESTER Wojciechowice4 - 2MAROL Jacentów
    2015-04-29 16:00ARKA Pawłów5 - 2CZARNI Połaniec
    2015-04-28 16:00SPARTA Dwikozy1 - 4NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 11 w dn. 2014-10-25
    2014-10-25 10:00PIAST Osiek5 - 4KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2014-10-25 11:00CZARNI Połaniec0 - 2WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-10-25 11:00ARKA Pawłów4 - 3NIDZIANKA Bieliny
    2014-10-25 11:00SPARTA Dwikozy4 - 2MAROL Jacentów
    2014-10-25 11:00ESTER Wojciechowice1 - 5OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2014-10-25 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 9ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 10 w dn. 2014-10-18
    2014-10-19 09:30KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.6 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-10-19 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 0PIAST Osiek
    2014-10-18 11:00ŁYSICA Bodzentyn15 - 0ESTER Wojciechowice
    2014-10-18 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2SPARTA Dwikozy
    2014-10-18 11:00MAROL Jacentów4 - 3ARKA Pawłów
    2014-10-18 11:00NIDZIANKA Bieliny0 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 9 w dn. 2014-10-11
    2014-10-12 12:00ESTER Wojciechowice1 - 2KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2014-10-11 11:00NIDZIANKA Bieliny1 - 3WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-10-11 11:00CZARNI Połaniec1 - 4MAROL Jacentów
    2014-10-11 11:00ARKA Pawłów1 - 4OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2014-10-11 11:00SPARTA Dwikozy0 - 9ŁYSICA Bodzentyn
    2014-10-11 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 11PIAST Osiek
  • Kolejka 8 w dn. 2014-10-04
    2014-10-05 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 10 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-10-05 11:00PIAST Osiek3 - 1ESTER Wojciechowice
    2014-10-04 10:30ŁYSICA Bodzentyn4 - 0ARKA Pawłów
    2014-10-04 11:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.5 - 1SPARTA Dwikozy
    2014-10-04 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów8 - 0CZARNI Połaniec
    2014-10-04 11:00MAROL Jacentów5 - 2NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 7 w dn. 2014-09-27
    2014-09-28 13:00ESTER Wojciechowice5 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-09-27 11:00MAROL Jacentów4 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-09-27 11:00NIDZIANKA Bieliny1 - 4OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2014-09-27 11:00CZARNI Połaniec1 - 5ŁYSICA Bodzentyn
    2014-09-27 11:00ARKA Pawłów0 - 4KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2014-09-27 11:00SPARTA Dwikozy3 - 2PIAST Osiek
  • Kolejka 6 w dn. 2014-09-20
    2014-09-21 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 3 - 2ESTER Wojciechowice
    2014-09-21 11:00PIAST Osiek2 - 0ARKA Pawłów
    2014-09-20 10:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.6 - 0CZARNI Połaniec
    2014-09-20 11:00CUKROWNIK Włostów1 - 3SPARTA Dwikozy
    2014-09-20 11:00ŁYSICA Bodzentyn11 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2014-09-20 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4MAROL Jacentów
  • Kolejka 5 w dn. 2014-09-17
    2014-09-17 16:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-09-17 16:30MAROL Jacentów0 - 9ŁYSICA Bodzentyn
    2014-09-17 16:30NIDZIANKA Bieliny2 - 2KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
    2014-09-17 16:30ARKA Pawłów18 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-09-17 16:30SPARTA Dwikozy4 - 5ESTER Wojciechowice
    2014-09-16 16:30CZARNI Połaniec3 - 6PIAST Osiek
  • Kolejka 4 w dn. 2014-09-13
    2014-09-14 12:00ESTER Wojciechowice3 - 4ARKA Pawłów
    2014-09-13 10:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.3 - 2MAROL Jacentów
    2014-09-13 11:00CUKROWNIK Włostów0 - 13CZARNI Połaniec
    2014-09-13 11:00PIAST Osiek3 - 3NIDZIANKA Bieliny
    2014-09-13 11:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 3SPARTA Dwikozy
    2014-09-13 15:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 3 w dn. 2014-09-06
    2014-09-06 11:00ŁYSICA Bodzentyn8 - 0WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-09-06 11:00MAROL Jacentów3 - 1PIAST Osiek
    2014-09-06 11:00NIDZIANKA Bieliny16 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-09-06 11:00CZARNI Połaniec1 - 1ESTER Wojciechowice
    2014-09-06 11:00ARKA Pawłów8 - 0SPARTA Dwikozy
    2014-09-06 11:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 5KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.
  • Kolejka 2 w dn. 2014-09-02
    2014-09-24 16:00SPARTA Dwikozy7 - 1CZARNI Połaniec
    2014-09-02 17:00WISŁA JUNIOR Sandomierz 3 - 0ARKA PawłówWalkower
    2014-09-02 17:00ESTER Wojciechowice3 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2014-09-02 17:00CUKROWNIK Włostów4 - 13MAROL Jacentów
    2014-09-02 17:00PIAST Osiek0 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2014-09-02 17:00KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.3 - 5ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 1 w dn. 2014-08-30
    2014-09-10 17:00NIDZIANKA Bieliny8 - 4SPARTA Dwikozy
    2014-08-30 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0PIAST Osiek
    2014-08-30 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów19 - 0CUKROWNIK Włostów
    2014-08-30 11:00CZARNI Połaniec3 - 0ARKA PawłówWalkower
    2014-08-30 11:30KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.6 - 1WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2014-08-30 14:00MAROL Jacentów6 - 1ESTER Wojciechowice
« wstecz
 
 
 
Facebook