Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. LECHIA Strawczyn 24 55 87 28
2. GKS Nowiny 24 54 56 17
3. ORLĘTA Kielce 24 47 47 29
4. GRÓD Ćmińsk 24 38 46 35
5. HETMAN Włoszczowa 24 37 51 33
6. BUCOVIA Bukowa 24 37 48 52
7. UKS CHĘCINY 24 33 47 51
8. ASTRA Piekoszów 24 31 44 42
9. SPARTAKUS Daleszyce 24 30 34 32
10. ORLICZ Suchedniów 24 29 41 54
11. PARTYZANT Radoszyce 24 29 34 54
12. ŁOPUSZAŃSKI KS 24 17 34 73
13. VICTORIA Mniów 24 8 26 95

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "Klasa O Jun.Mł.Gr.1" Grupa I

  • Kolejka 26 w dn. 2015-06-20
    2015-06-21 12:30SPARTAKUS Daleszyce1 - 2UKS CHĘCINY
    2015-06-21 15:00LECHIA Strawczyn3 - 4GRÓD Ćmińsk
    2015-06-20 11:00VICTORIA Mniów2 - 6HETMAN Włoszczowa
    2015-06-20 11:00PARTYZANT Radoszyce2 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-06-19 17:00GKS Nowiny6 - 0ORLICZ Suchedniów
    2015-06-17 17:30ASTRA Piekoszów9 - 1BUCOVIA Bukowa
    ORLĘTA Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2015-06-13
    2015-06-16 18:00VICTORIA Mniów2 - 4GKS Nowiny
    2015-06-14 10:00UKS CHĘCINY0 - 2GRÓD Ćmińsk
    2015-06-13 11:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2015-06-13 11:00BUCOVIA Bukowa2 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-06-13 11:00ORLICZ Suchedniów1 - 5ORLĘTA Kielce
    2015-06-13 11:00LECHIA Strawczyn1 - 0HETMAN Włoszczowa
    ASTRA Piekoszów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2015-06-09
    2015-06-09 15:00ORLĘTA Kielce2 - 0VICTORIA Mniów
    2015-06-09 17:30HETMAN Włoszczowa5 - 0UKS CHĘCINY
    2015-06-09 17:30GKS Nowiny1 - 4LECHIA Strawczyn
    2015-06-09 17:30ASTRA Piekoszów0 - 1ORLICZ Suchedniów
    2015-06-09 17:30PARTYZANT Radoszyce2 - 1BUCOVIA Bukowa
    2015-06-09 18:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 1GRÓD Ćmińsk
    ŁOPUSZAŃSKI KS - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2015-06-06
    2015-06-07 10:00UKS CHĘCINY0 - 2GKS Nowiny
    2015-06-06 11:00BUCOVIA Bukowa1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2015-06-06 11:00ORLICZ Suchedniów3 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-06-06 11:00VICTORIA Mniów1 - 2ASTRA Piekoszów
    2015-06-06 11:00LECHIA Strawczyn5 - 0ORLĘTA Kielce
    2015-06-06 15:00GRÓD Ćmińsk2 - 0HETMAN Włoszczowa
    PARTYZANT Radoszyce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2015-05-30
    2015-06-16 17:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1ORLICZ Suchedniów
    2015-05-31 11:00ASTRA Piekoszów1 - 1LECHIA Strawczyn
    2015-05-30 11:00GKS Nowiny3 - 1GRÓD Ćmińsk
    2015-05-30 14:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2015-05-30 19:00ORLĘTA Kielce2 - 4UKS CHĘCINY
    2015-05-28 17:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 0VICTORIA Mniów
    BUCOVIA Bukowa - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 21
    2015-06-22 17:30ORLICZ Suchedniów3 - 0BUCOVIA BukowaWalkower
    2015-05-25 17:30HETMAN Włoszczowa0 - 0GKS Nowiny
    2015-05-24 10:00UKS CHĘCINY2 - 1ASTRA Piekoszów
    2015-05-23 11:00GRÓD Ćmińsk0 - 0ORLĘTA Kielce
    2015-05-23 11:00VICTORIA Mniów4 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2015-05-23 11:00LECHIA Strawczyn1 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    SPARTAKUS Daleszyce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2015-05-16
    2015-05-17 13:30ASTRA Piekoszów0 - 2GRÓD Ćmińsk
    2015-05-16 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 1UKS CHĘCINY
    2015-05-16 11:00PARTYZANT Radoszyce0 - 3LECHIA Strawczyn
    2015-05-16 11:00BUCOVIA Bukowa6 - 1VICTORIA Mniów
    2015-05-16 15:00ORLĘTA Kielce2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2015-05-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce4 - 4GKS Nowiny
    ORLICZ Suchedniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2015-05-09
    2015-05-19 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2015-05-10 10:00UKS CHĘCINY5 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2015-05-09 11:00LECHIA Strawczyn4 - 0BUCOVIA Bukowa
    2015-05-09 11:00GRÓD Ćmińsk1 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-05-09 12:30HETMAN Włoszczowa4 - 0ASTRA Piekoszów
    2015-05-08 17:00GKS Nowiny5 - 0ORLĘTA Kielce
    VICTORIA Mniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2015-05-05
    2015-05-05 17:00ASTRA Piekoszów0 - 4GKS Nowiny
    2015-05-05 17:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2015-05-05 17:00PARTYZANT Radoszyce1 - 2GRÓD Ćmińsk
    2015-05-05 17:00BUCOVIA Bukowa0 - 2UKS CHĘCINY
    2015-05-05 17:00ORLICZ Suchedniów1 - 1VICTORIA Mniów
    2015-05-05 17:30SPARTAKUS Daleszyce2 - 0ORLĘTA Kielce
    LECHIA Strawczyn - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2015-05-02
    2015-05-12 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2015-05-02 11:00VICTORIA Mniów1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2015-05-02 11:00LECHIA Strawczyn3 - 2ORLICZ Suchedniów
    2015-05-02 11:00GRÓD Ćmińsk2 - 1BUCOVIA Bukowa
    2015-05-02 16:00ORLĘTA Kielce2 - 0ASTRA Piekoszów
    2015-05-01 11:00GKS Nowiny1 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    UKS CHĘCINY - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2015-04-25
    2015-04-25 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 4ORLĘTA Kielce
    2015-04-25 11:00PARTYZANT Radoszyce0 - 4GKS Nowiny
    2015-04-25 11:00BUCOVIA Bukowa2 - 3HETMAN Włoszczowa
    2015-04-25 11:00ORLICZ Suchedniów4 - 4UKS CHĘCINY
    2015-04-25 11:00VICTORIA Mniów1 - 3LECHIA Strawczyn
    2015-04-25 12:30SPARTAKUS Daleszyce1 - 1ASTRA Piekoszów
    GRÓD Ćmińsk - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2015-04-18
    2015-04-19 10:00UKS CHĘCINY4 - 0VICTORIA Mniów
    2015-04-19 10:00ASTRA Piekoszów3 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2015-04-18 11:00LECHIA Strawczyn1 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2015-04-18 11:00GRÓD Ćmińsk2 - 2ORLICZ Suchedniów
    2015-04-18 17:00ORLĘTA Kielce2 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2015-04-17 17:00GKS Nowiny5 - 0BUCOVIA Bukowa
    HETMAN Włoszczowa - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2015-04-11
    2015-04-11 11:00PARTYZANT Radoszyce0 - 0ASTRA Piekoszów
    2015-04-11 11:00ORLICZ Suchedniów0 - 1HETMAN Włoszczowa
    2015-04-11 11:00VICTORIA Mniów1 - 4GRÓD Ćmińsk
    2015-04-11 11:00LECHIA Strawczyn3 - 1UKS CHĘCINY
    2015-04-11 11:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS Walkower
    2015-04-11 12:00BUCOVIA Bukowa2 - 2ORLĘTA Kielce
    GKS Nowiny - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2014-11-09
    2014-11-23 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2014-11-22 11:00GRÓD Ćmińsk0 - 2LECHIA Strawczyn
    2014-11-09 11:00UKS CHĘCINY3 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2014-11-09 11:00BUCOVIA Bukowa9 - 0ASTRA Piekoszów
    2014-11-08 11:00HETMAN Włoszczowa3 - 0VICTORIA MniówWalkower
    2014-10-31 14:00ORLICZ Suchedniów0 - 0GKS Nowiny
    ORLĘTA Kielce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2014-10-25
    2014-10-26 09:30GRÓD Ćmińsk0 - 2UKS CHĘCINY
    2014-10-26 12:15SPARTAKUS Daleszyce1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2014-10-25 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 3BUCOVIA Bukowa
    2014-10-25 11:00ORLĘTA Kielce1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2014-10-25 11:00GKS Nowiny4 - 2VICTORIA Mniów
    2014-10-25 11:00HETMAN Włoszczowa3 - 1LECHIA Strawczyn
    ASTRA Piekoszów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2014-10-18
    2014-10-19 10:00GRÓD Ćmińsk2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2014-10-18 11:00UKS CHĘCINY2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2014-10-18 11:00LECHIA Strawczyn1 - 1GKS Nowiny
    2014-10-18 11:00VICTORIA Mniów0 - 3ORLĘTA Kielce
    2014-10-18 11:00ORLICZ Suchedniów1 - 2ASTRA Piekoszów
    2014-10-18 11:30BUCOVIA Bukowa1 - 0PARTYZANT Radoszyce
    ŁOPUSZAŃSKI KS - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2014-10-11
    2014-10-12 12:00ASTRA Piekoszów4 - 0VICTORIA Mniów
    2014-10-11 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 4ORLICZ Suchedniów
    2014-10-11 11:00ORLĘTA Kielce2 - 0LECHIA Strawczyn
    2014-10-11 11:00GKS Nowiny1 - 0UKS CHĘCINY
    2014-10-11 12:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 2BUCOVIA Bukowa
    2014-10-11 13:00HETMAN Włoszczowa6 - 4GRÓD Ćmińsk
    PARTYZANT Radoszyce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2014-10-04
    2014-10-05 10:00GRÓD Ćmińsk0 - 1GKS Nowiny
    2014-10-04 10:00ORLICZ Suchedniów2 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2014-10-04 11:00HETMAN Włoszczowa2 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2014-10-04 11:00UKS CHĘCINY1 - 1ORLĘTA Kielce
    2014-10-04 11:00LECHIA Strawczyn2 - 1ASTRA Piekoszów
    2014-10-04 11:00VICTORIA Mniów3 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    BUCOVIA Bukowa - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8
    2014-10-01 16:00BUCOVIA Bukowa4 - 1ORLICZ Suchedniów
    2014-10-01 16:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0VICTORIA MniówWalkower
    2014-10-01 16:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 5LECHIA Strawczyn
    2014-10-01 16:00ASTRA Piekoszów7 - 1UKS CHĘCINY
    2014-10-01 16:00ORLĘTA Kielce0 - 1GRÓD Ćmińsk
    2014-09-30 16:00GKS Nowiny0 - 0HETMAN Włoszczowa
    SPARTAKUS Daleszyce - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2014-09-27
    2014-09-27 11:00GKS Nowiny1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2014-09-27 11:00HETMAN Włoszczowa1 - 3ORLĘTA Kielce
    2014-09-27 11:00GRÓD Ćmińsk1 - 2ASTRA Piekoszów
    2014-09-27 11:00UKS CHĘCINY4 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2014-09-27 11:00LECHIA Strawczyn5 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2014-09-27 11:00VICTORIA Mniów2 - 6BUCOVIA Bukowa
    ORLICZ Suchedniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2014-09-20
    2014-09-21 11:30BUCOVIA Bukowa1 - 4LECHIA Strawczyn
    2014-09-20 11:00PARTYZANT Radoszyce3 - 1UKS CHĘCINY
    2014-09-20 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 3GRÓD ĆmińskWalkower
    2014-09-20 11:00ASTRA Piekoszów3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2014-09-20 11:00ORLĘTA Kielce0 - 0GKS Nowiny
    2014-09-20 12:15SPARTAKUS Daleszyce2 - 0ORLICZ Suchedniów
    VICTORIA Mniów - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2014-09-17
    2014-09-24 16:30VICTORIA Mniów2 - 5ORLICZ Suchedniów
    2014-09-17 16:30ORLĘTA Kielce2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2014-09-17 16:30GKS Nowiny2 - 1ASTRA Piekoszów
    2014-09-17 16:30HETMAN Włoszczowa7 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2014-09-17 16:30GRÓD Ćmińsk5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2014-09-17 16:30UKS CHĘCINY0 - 1BUCOVIA Bukowa
    LECHIA Strawczyn - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2014-09-13
    2014-09-13 09:30SPARTAKUS Daleszyce2 - 0VICTORIA Mniów
    2014-09-13 11:00ORLICZ Suchedniów2 - 9LECHIA Strawczyn
    2014-09-13 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 3GKS Nowiny
    2014-09-13 11:30BUCOVIA Bukowa1 - 0GRÓD Ćmińsk
    2014-09-13 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2014-09-13 13:00ASTRA Piekoszów2 - 4ORLĘTA Kielce
    UKS CHĘCINY - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2014-09-09
    2014-09-09 17:00ASTRA Piekoszów0 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2014-09-09 17:00ORLĘTA Kielce4 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2014-09-09 17:00GKS Nowiny3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2014-09-09 17:00HETMAN Włoszczowa0 - 1BUCOVIA Bukowa
    2014-09-09 17:00UKS CHĘCINY1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2014-09-09 17:00LECHIA Strawczyn17 - 0VICTORIA Mniów
    GRÓD Ćmińsk - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2014-09-06
    2014-09-07 14:00VICTORIA Mniów1 - 5UKS CHĘCINY
    2014-09-06 11:00ORLICZ Suchedniów3 - 2GRÓD Ćmińsk
    2014-09-06 11:00BUCOVIA Bukowa2 - 1GKS Nowiny
    2014-09-06 11:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2ORLĘTA Kielce
    2014-09-06 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 4ASTRA Piekoszów
    2014-09-06 12:15SPARTAKUS Daleszyce1 - 5LECHIA Strawczyn
    HETMAN Włoszczowa - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2014-08-30
    2014-08-31 13:00ASTRA Piekoszów1 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2014-08-30 11:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 6SPARTAKUS Daleszyce
    2014-08-30 11:00ORLĘTA Kielce4 - 1BUCOVIA Bukowa
    2014-08-30 11:00HETMAN Włoszczowa1 - 0ORLICZ Suchedniów
    2014-08-30 11:00GRÓD Ćmińsk5 - 2VICTORIA Mniów
    2014-08-30 11:00UKS CHĘCINY2 - 4LECHIA Strawczyn
    GKS Nowiny - pauzuje w kolejceMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook